שטייניץ הוא הליכודניק היחיד שאומר את האמת

בניגוד לפוליטיקאי הצעצוע גמזו, בניגוד לאינטרסנטים הלקקנים המוכרים, נשמע היום קול אחד של ההיגיון בנוגע להתנהלות הישראלית במשבר הקורונה. זהו השר, הדוקטור יובל שטייניץ. אמנם אין ספק שכל מילה שלו היא באישור הפטרון וכנראה מצומרת דך המסרים החסוי שלו ובכל זאת, שטייניץ אומר את מה שנתניהו חושב אבל חלש מדי מכדי לבצע.

 

ובכן השר שטייניץ מצדד בסגר ובצעדים דרסטיים למיגור הקורונה. הוא יודע שכל השאר זה אפילו לא אספירין לחולה סופני.

 

שימו לב לשטייניץ:

"החשבון פשוט", אמר שטייניץ, "3,000 מאומתי קורונה ביום, זה יותר ממיליון חולים בשנה, לפחות 4 מיליון מבודדים וכ-10 אלפים נפטרים בשל רמת הטיפול שתלך ותרד בעקבות העומס על המערכת".
.
שטייניץ מדגיש: 'מי שהגיע למקום הראשון במספר הנדבקים יגיע גם תוך מספר חודשים לאחד המקומות הראשונים בכמות החולים הקשים ואף במספר המתים. לכן, אין מנוס מסגר כללי ומצעדים מידיים וחריפים שהם הדרך היחידה להקטין דרמטית את התחלואה".

.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהעוצר הוא בדיחה על חשבון בריאות הציבור
המאמר הבאהגארד טיילור למכבי ראשון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.