מבזקים

זינוק מפחיד במספר הנדבקים

85C735F8-5590-439D-A786-994075AC2176

מדינת ישראל חווה היום עוד שלב מפחיד בדרך לאובדן שליטה על התפשטות הנגיף. אבל את נתניהו זה מעניין הרבה פחות מהכשלת הליך משפטו הפלילי והספין החלול משכיח המציאות בדמות ההצגה המטופשת בשבוע הבא בבית הלבן שנועדה לעזור לקמפיין של טראמפ לנצח בבחירות בשלושה בנובמבר.

 

נתוני משרד הבריאות. 

 

 

בעוד שכל צמרת משרד הבריאות מהשר ומטה מבודדים כולל הפרוייקטור הכושל גמזו – נאלצים פקידי המרד לשחרר את הנתון המפחיד לפיו זינק אתמול מספר הנדבקים החדשים שאותרו לכמעט 4,000 ביום אחד!

 

גם מספר החולים הקשים מטפס ועבר את ה-470 ומספר חללי המגיפה מתקרב ל-1,100. נתניהו המכור לפוליטיקה הקטנה איבד שליטה ובעיקר את אמון העם. המשמעות המעשית היא מרד נרחב של כל חלקי האוכלוסיה.

 

אף אחד לא מאמין יותר לנתניהו. לכל ברור שהדבר היחיד המעסיק אותו באמת הוא השמדת הפרקליטות, המשטרה ומערכת המשפט במטרה לדחות או לבטל את תחילת שלב ההוכחות במשפטיו הפליליים שבהם הוא מואשם בשוחד מרמה והפרת אמונים.

 

כעת, כל שנותר לאזרחי ישראל הוא לדאוג לעצמם ברמה האישית. על נתניהו אי אפשר יותר לסמוך. מעתה הכל תלוי אך ורק בהתנהלות האישית של כל אחד מאתנו.

 

כיום כבר אין סודות. כל אחד יודע בדיוק מה עליו לעשות כדי לא להידבק. הצרה היא רק שכל אחד מתעלם מטעויותיו אבל יודע לאבחן בדיוק מה אחרים עשו לא טוב. ובכן, ללא התבוננות יסודית בהתנהלותך, ללא נכונות להתגמשות ולהתאמה למציאות המפחידה המתחוללת לנגד עיניינו, אתה – כן אתה עלול להיות הקורונאי הבא. עכשיו צא לדרך והישמר באמת.

 

 

youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן