זינוק מפחיד במספר הנדבקים

מדינת ישראל חווה היום עוד שלב מפחיד בדרך לאובדן שליטה על התפשטות הנגיף. אבל את נתניהו זה מעניין הרבה פחות מהכשלת הליך משפטו הפלילי והספין החלול משכיח המציאות בדמות ההצגה המטופשת בשבוע הבא בבית הלבן שנועדה לעזור לקמפיין של טראמפ לנצח בבחירות בשלושה בנובמבר.

 

נתוני משרד הבריאות. 

 

 

בעוד שכל צמרת משרד הבריאות מהשר ומטה מבודדים כולל הפרוייקטור הכושל גמזו – נאלצים פקידי המרד לשחרר את הנתון המפחיד לפיו זינק אתמול מספר הנדבקים החדשים שאותרו לכמעט 4,000 ביום אחד!

 

גם מספר החולים הקשים מטפס ועבר את ה-470 ומספר חללי המגיפה מתקרב ל-1,100. נתניהו המכור לפוליטיקה הקטנה איבד שליטה ובעיקר את אמון העם. המשמעות המעשית היא מרד נרחב של כל חלקי האוכלוסיה.

 

אף אחד לא מאמין יותר לנתניהו. לכל ברור שהדבר היחיד המעסיק אותו באמת הוא השמדת הפרקליטות, המשטרה ומערכת המשפט במטרה לדחות או לבטל את תחילת שלב ההוכחות במשפטיו הפליליים שבהם הוא מואשם בשוחד מרמה והפרת אמונים.

 

כעת, כל שנותר לאזרחי ישראל הוא לדאוג לעצמם ברמה האישית. על נתניהו אי אפשר יותר לסמוך. מעתה הכל תלוי אך ורק בהתנהלות האישית של כל אחד מאתנו.

 

כיום כבר אין סודות. כל אחד יודע בדיוק מה עליו לעשות כדי לא להידבק. הצרה היא רק שכל אחד מתעלם מטעויותיו אבל יודע לאבחן בדיוק מה אחרים עשו לא טוב. ובכן, ללא התבוננות יסודית בהתנהלותך, ללא נכונות להתגמשות ולהתאמה למציאות המפחידה המתחוללת לנגד עיניינו, אתה – כן אתה עלול להיות הקורונאי הבא. עכשיו צא לדרך והישמר באמת.

 

 

youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםסבייריסט העל ד״ר אייל פינקו על מלחמת הביון נגדנו ומה עדיף לך אייפון או אנדרואיד
המאמר הבאמשבר הקורונה עלה בינתיים 142 מיליארד שקלים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.