מבזקים

איך להיפטר מהנמלים בהצלחה

אחד התחומים המאתגרים ביותר בתחום ההדברה הוא ללא ספק הדברה של נמלים, וזאת בשל מידת העמידות הגבוהה מאוד שלהן. כיצד בכל זאת ניתן להיפטר מנמלים? על כך – במדריך הבא.

 

 

הופיעו אצלכם נמלים בבית או במשרד? כך תוכלו להיפטר מהן בהצלחה

 

אחד המזיקים הנפוצים ביותר הוא ללא ספק הנמלים. לרוב, הופעה של נמלה אחת היא סממן מובהק לנחיל של נמלים, וזאת בשל העובדה כי נמלה מטילה מאות ביצים בפעם אחת, ולכן מדובר בהתפשטות אשר עלולה לא רק לגרום למפח נפש אלא גם סכנה בריאותית מהמעלה הראשונה. ראשית כל, חשוב להבין כי שמירה על היגיינה וניקיון בבית או במשרד הם הכרחיים לצורך הרחקה של נמלים. הקפידו להשתמש בחומרי חיטוי במשטחים, כמו גם לבדוק שלא נותרים פירורים על השיש. נוסף לכך, את המזון היבש נדרש לאחסן בקופסאות אטומות וכן הקפידו לבדוק כי במטבח (אזור המחייה העיקרי של הנמלים) אין רטיבות ולחות, מאחר והם מהווים כר פורה להתרבות של נמלים. במידה ובכל זאת הבחנתם בנמלים, העדיפו שלא לבצע את פעולת ההרחקה בעצמכם, וזאת בשל העובדה כי ריסוס בפעם אחת של הנמלים באמצעים ביתיים כמו חומר ריסוס אותו ניתן לרכוש בכל חנות לכלי בית ברוב המקרים לא יעזור אלא להפך – כאשר מתים מספר נמלות, המלכה מבחינה כי קיים מחסור באוכל המגיע לקבוצה ובהתאם לכך היא מטילה ביצים נוספות. בנקודה זו צריך להסביר כי ישנם מספר זנים של נמלים, ולכן הטיפול בהן צריך להתבצע באמצעות חברת הדברה מקצועית אשר משתמשת במספר טכניקות, כל זאת בכדי לבצע הדברת נמלים במטבח – יסודית ויעילה.

 

האם יש זמן אידיאלי לצורך ביצוע הדברה?

 

אחת הטעויות הבולטות שכל אחד מאיתנו מבצע היא לחשוב כי את ההדברה נדרש לבצע לפני בואו של הקיץ או החורף, אולם מדובר בטעות. לנמלים יש כושר סבילות גבוה מאוד, ובשל כך נדרש לבצע את פעולת ההרחקה באופן מיידי דרך חברה מקצועית אשר לה המלצות מוכחות בתחום. נושא הזמינות הוא חיוני, וזאת בשל העובדה כי במידה והבעיה לא מטופלת בזמן היא עלולה להתרחב.

 

כיצד מתבצעת הרחקה של נמלים?

 

הרחקה של נמלים מתבצעת במספר טכניקות. ראשית כל, בשנים האחרונות פותחו תכשירים מקצועיים אשר מאפשרים לבצע את ההרחקה באופן יעיל ואפילו אקולוגי. אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר הוא פיתיונות ג’ל אותם מתאימים לסוג של הנמלים, ובהתאם לכך מציבים את הג’ל במספר נקודות אסטרטגיות. באמצעות שימוש בפיתיונות ג’ל ניתן אפילו לחסל את המלכה של הנמלים, ובכך לגרום להרחקה של הנמלים בשל אובדן המלכה. נוסף לכך, טכניקה נפוצה היא פיזור של פיתיוני הדברה אשר מכילים קוטל עוצמתי, בכדי לחסל את קן הנמלים ואת המלכה. שיטה נוספת היא הרחקה באמצעות אמצעים אקולוגיים הכוללים שימוש בחומרים טבעיים, מתוך מטרה לחסל את קן הנמלים כמו גם לגרום להן להתרחק מהמקום. כל שיטה מתבצעת בהתאם כאמור לסוג הנמלים ולטכניקה המתאימה לנמלים אשר הופיעו אצלכם, ועל כן באמצעות חברת הדברה המתמחה בהדברה אקולוגית תוכלו להיפטר מהנמלים, ולחזור לשגרת החיים.

 

הדברת נמלים אקולוגית – הכירו את החברה המובילה בענף

 

חברת פשפשג’וק מתמחה בהדברה של נמלים, כל זאת במסגרת אחריות מלאה אשר ניתנת לכם כמו גם הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. החברה מעסיקה מדבירים מוסמכים ובעלי תעודות, ועל כן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר בעבור הדברת נמלים באמצעות הדברה אקולוגית וכן טכניקות יעילות להרחקה קבועה.

 

המאמר באדיבות חברת פשפשג’וק הדברה

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן