מבזקים

איך לפרוץ דלת טרוקה? תכירו את השיטה של מעולים במנעולים

ההבדל בין דלת טרוקה לנעולה, היא כאשר הדלת לא נפתחת מבחוץ. למעשה, הדלת לא נעולה מבפנים עם מפתח, אלה תפוסה או תקועה במשהו. במקרים מסוימים, דלת טרוקה יכולה להיווצר במצב שהלשונית ננעלה, או ששכחנו את המפתח בחוץ, והדלת נסגרה. לרוב, זה מתרחש בדלת ישנה של רב בריח. מנעולן יודע כיצד לפרוץ כל מנעול, דלת, ולא משנה כמה הסיבוך גדול. מה איתכם? מה יקרה במצב שתהיו מוצגים ליד התופעה? מה תעשו? במאמר זה נגלה לכם כיצד לפרוץ דלת טרוקה.

 

איך לפרוץ דלת טרוקה לבד וללא נזק

 

דלת טרוקה הוא התרחיש הכי מבאס בעולם, ולעיתים מצריך מנעולן שיגיע ויחלץ אותנו מהמצב. רגע לפני הרמת הטלפון, תוכלו לפרוץ את הדלת בצורה פשוטה ללא מאמץ או נזק, ולבדכם. לפעולת העבודה קוראים: “קלף פריצה” ומטרתו היא להחזיר את הלשונית שנתקעה למצב תקין. איך עושים זאת? יש להכין קלף פריצה באמצעות גזירת הפלסטיק מבקבוק השתייה. חשוב מאוד – בעת הגזירה, חובה שהקצוות יהיו מעוגלות לצורך שחרור הלשונית. לאחר שיש בידינו את הקלף, כעת הגיע הזמן לעבוד. יש להכניס (לדחוף חזק) את קלף הפלסטיק לצד הרווח האפשרי של הלשונית, ולדחוף אותה פנימה. כאשר נעשה את זה בצורה נכונה, הלשונית תחזור למצבה הרגיל ונוכל לפתוח את הדלת בצורה תקינה. הפעולה די פשוטה ולא תשאיר אחריה נזק משמעותי! במקרה הצורך, תוכלו להזמין מנעולן ולפרוץ את הדלת.

 

האם כדאי להזמין מנעולן

 

אם אינכם מודעים לתהליך, או כיצד עובדת מערכת הצילינדר, כדאי לכם לקרוא למנעולן. למעשה, כאשר אנו בוחרים לפרוץ את הדלת לבד, עשויים להיווצר מצבים של אי-וודאות. כלומר, נזק בלתי הפיך לדלת או למנעול. מנעולן מקצועי מכיר את התחום כמו את כתובת המגורים שלו, הוא עושה זאת בכל יום – כל היום. למנעולן יש את הכלים הנכונים, הידע, והטכניקות להכניס אתכם לדירה ללא נזק משמעותי. שכירת עבודת מנעולן תעלה לכם כ- 200-300 ₪ ותפתור את הפינה בכמה דקות. אם אתם חוששים לעשיית נזק לדלת יקרה, הזמינו מנעולן מבלי לחשוב פעמיים. אתם מוזמנים להתקשר – 055-9705-874 גם במקרי חירום!

 

במקרים של החלפת צילינדר כמה זה יעלה

 

לפני הגעתו של המנעולן, רצוי לשלוח לו לווצאפ את פרטי התרחיש הכולל צילומי מסך ווידאו במקרה הצורך. ישנם מקרים חמורים שהפריצה חייבת להתרחש עם נזק מינימלי או משמעותי למערכת, או לדלת. במקרים כאלה, נחויב גם בגין הפריצה, וגם בגין צילינדר חדש. מחירון החלפת צילינדר חדש נע בין 250 ₪ ועד ל- 450 ₪ הכל תלוי בסוג הצילינדר ובאיכות שלו. חשוב לזכור: מדובר במחירים משוערים בלבד, כל מנעולן רשאי לגבות מחיר שונה מהמחירון הארצי, חשוב לבחור במנעולן מוסמך ולא חובבן.

 

לצידכם בכל עת, בכל שאלה או תלונה צוות מעולים במנעולים.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן