מבזקים

אילת רוצה שתפתחו להם את בתי המלון

2E7168EF-BC7F-4D66-9C35-F72ABE280692

אבסורד ישראלי נפוץ: כל אחד דואג רק לתחת שלו. לאף אחד לא איכפת מהמדינה ומהזולת.

 

זה המכתב שמגיע מאילת לנתניהו ולממשלתו-

ראש העירייה בפניה דחופה לשרי הממשלה: “ירושלים דוממת ואילת מדממת”.
.
על רקע הסגר בחגי תשרי ולאחר שהציג ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי מתווה שיאפשר את פתיחת העיר בחג הסוכות, שיגר היום (ב’) ראש העירייה, מכתב לשרי הממשלה בדרישה לכנס את פורום השרים לנושאי אילת לדיון חירום על משבר הקורונה המאיים לחסל כלכלית את העיר אילת.

.

עוד כחלק מהמאמץ העירוני להתמודדות עם נגיף הקורונה ועל מנת לקטוע את שרשרת ההדבקה ולשמור על האיתנות הבריאותית באילת, נפתח בשיתוף פיקוד העורף ומד”א, מתחם דרייב אין לבדיקות קורונה.
.
“הסגר הנוכחי יגרום לצערי הגדול לפגיעה קשה במיוחד שהנזקים ממנה בחלקים גדולים יהיו בלתי הפיכים” כתב ראש העירייה בפניה לשרי האוצר, הפנים, הבריאות, התיירות, הכלכלה, העבודה והרווחה ולמנכ”ל משרד ראש הממשלה והוסיף: “מתוך דאגה זו, שיגרתי כבר בתאריך 19.7.20 מכתב דחוף לשרי האוצר, הפנים והבריאות ובו הצגתי את אשר יתרחש באילת אם ונדרש לסגר נוסף ולכן ביקשתי לקיים דיון דחוף בנושא. לצערי הסגר הגיע וירושלים דוממת ואילת מדממת”.

.

עוד במכתב הבהיר ראש העירייה, כי היה והסגר באילת יימשך עד לאחר חופשת הסוכות ואולי אף מעבר לכך, תגיע העיר אילת למצב בו כ- 80%-75% מתושביה העובדים נמצאים ללא תעסוקה. דבר שיצריך טיפול בתושבים שמצבם הכלכלי ובריאותם הנפשית במצב רע במיוחד. “נמצא עצמנו בהגירה שלילית ומדינת ישראל תימצא במצב שהיא נדרשת לשלם לאילת מידי חודש מעל ל- 600 מיליון ₪” כתב ראש העירייה ודרש כאמור מהשרים את התערבותם הדחופה לתיאום ישיבת חירום לדיון באתגרי אילת על רקע משבר הקורונה המאיים לחסל כלכלית את העיר אילת.

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

.

 

 

ניסוח ספינולוגי בניסיון להשיג הקלות כלכליות בלתי מתקבלות על הדעת במציאות הנוכחית. חבל שמכתב כזה בכלל משוגר.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן