סקר: שאשא ביטון שווה 8 מנדטים

סקר שנערך בהזמנת חדשות 12 מצביע על מגמה גוברת של איבוד אמון בהנהגת נתניהו ועל זליגת מנדטים מהליכוד, בעיקר לכיוון ימינה של בנט.

 

באופן לא מפתיע חדלו לפתע לדבר על פריימריז ביש עתיד. כפי שפורסם בלעדית ב״עניין מרכזי״ זה היה בלון ניסוי שיקרי מתואם בין לפיד לשלח שהניב כלום ושום דבר. אגב, בסקרים שלח מקבל אפס אפסים של תמיכה ואם יהיו פריימריז הוא עלול לאבד אפילו את בכירותו כמספר 2 במפלגה.

 

לעומת זאת, המרוויחה הגדולה חוץ מבנט מהקורונה היא יפעת ביטון שאשא שלפי סקר שפורסם היום יכולה לקבל כ-8 מנדטים. בדרך היא נוטלת  קולות גם מהליכוד, גם מבנט וגם מלפיד. שאשא ביטון, שנתניהו כבר סימן אותה כאוייבת ושיסה בה את כלבלביו הלקקנים, מצטיירת כיורשת של אורלי לוי. היא זוכה לתמיכת נשים מהפריפריה, השכלה בינונית ומטה וכן עצמאים נוסח בסטיונרים שמאסו בנתניהו.

 

על פי הסקר ביטון שווה 8 מנדטים בעוד שהליכוד מצטמק ל-26 מנדטים.

 

לשאלה אם הבחירות לכנסת היו מתקיימות היום, ומפלגה בראשות יפעת שאשא ביטון היתה מתמודדת ויתר המפלגות ללא שינוי, לאיזו מפלגה היית מצביע – התקבלו התשובות האלה:

 

הליכוד – 26
בנט – 19
לפיד – 16
ערבים – 15
ש"ס – 9
ליברמן – 8
שאשא ביטון – 8
כחול לבן – 7
חרדים – 7
מרצ – 5

 

לא עברו את אחוז החסימה:
העבודה – 1.8%
הבית היהודי – 0.5%
אורלי לוי- 0.4%
דרך ארץ בראשות יועז הנדל וצבי האוזר –

0.6%

שיתוף:
מאמר קודםהסודות של אולגה רז איך להישמר מהשמנה בימים טרופים אלה
המאמר הבאארגון בתי הכנסת העולמי קורא לסגור ולהישמע להוראות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.