מבזקים

דווקא עכשיו – מערכת זימון תור למספרה

בעוד שכולנו עדיין מתאוששים מהסגר האחרון, נראה שמי שמצליח לחזור לשגרה במהירות הם דווקא הספרים והספריות. בתקופה כל כך ארוכה שבה היינו סגורים בבית, רבים החלו להתגעגע לפעילויות שגרתיות ומהנות, יש שיגידו אפילו פשוטות – כמו ללכת למספרה. מערכת זימון תור למספרה היא משהו שאתם כבעלי עסקים בעולם השיער, חייבים לאמץ כבר עכשיו כשצונאמי לקוחות מתקרב אליכם.

 

יתרונות מערכת זימון תור למספרה

 

חודשים של שהייה בבית גרמו לנו להתגעגע לדברים הפשוטים שנראו לנו כל כך מובנים מאליהם, כמו לנסוע לטייל בשבת או ללכת למספרה. כעת, בעלי המספרות חייבים להיות מאורגנים ככל הניתן ולנהל את התורים בצורה נכונה ויעילה. לשם כך, מומלץ להטמיע בעסק מערכת זימון תור למספרה שתעשה סדר בבלגן:

  • מגדילים את קהל הלקוחות – כשעובדים מסודר באמצעות מערכת מתקדמת, אפשר לראות בקלות שעות פנויות בהן ניתן להכניס עוד לקוחות שחבל להפסיד. יותר מכך, את המידע ניתן לקבל בתוך מספר שניות שכן כל שעליכם לעשות זה רק ללחוץ על כפתור.
  • הכל מתחיל בקליק אחד – המערכת המתקדמת מאפשרת לא רק לנהל את הלקוחות, אלא גם את העובדים; שעון כניסה ויציאה, פירוט שעות העבודה ועוד, כל מה שהעסק צריך נמצא ממש במרחק הקשה אחת.
  • שומרים על קשר – למשוך עוד לקוחות זה נפלא, אבל חשוב גם לשמור איתם על קשר. לא בכדי נאמר שמעצבי השיער הם כמו הפסיכולוגים שלנו; כשלחלק מהאנשים קשה מאוד להפקיד את השיער שלהם בידיו של מישהו אחר, ברגע שנפתחים ומוכנים לעשות זאת נוצר קשר נפלא שהוא הרבה מעבר לאיש מקצוע ולקוח. מסיבה זו, מומלץ לחזק את הקשרים הללו על ידי שליחת ניוזלטרים, מבצעים ספציפיים ללקוחות הקבועים שאולי גם הצטרפו למועדון, ועוד.
  • ניהול כללי של העסק – מה קורה ברשתות החברתיות? האם גולשים פוטנציאליים מגיעים לעמודים שלכם בפייסבוק ובאינסטגרם? בעזרת המערכת המתקדמת תוכלו לנתח בקלות את מערך השיווק שלכם במדיה הדיגיטלית, להפיק לקחים וליצור תכניות אסטרטגיות לעתיד.
  • לעבוד יעיל – במאה ה-21 ניתנת לנו האפשרות לעבוד בצורה יעילה, מהירה וחכמה יותר. מדוע לא לנצל זאת? מערכת זימון תור למספרה היא בדיוק מה שמעצבי השיער צריכים בכדי להקל על תהליכי העבודה האדמיניסטרטיביים ולהגיע ישר לעניין; שיער! חוסכים בזמן, ומרוויחים יותר. זה עד כדי כך פשוט!

אתם חייבים להצטרף למירוץ

 

בימינו, הקרב על השיער נמצא בשיאו, כשבכל יום מצטרפים למרוץ עוד ועוד מעצבים ומעצבות חדשים שמעוניינים לשבור את השוק ולהוביל טרנדים חדשים. בעזרת מערכת זימון תור למספרה יהיה לכם קל יותר להבין היכן אתם עומדים בהשוואה לאחרים, ואת הזמן שהיה “מתבזבז” על ניהול היומן ושאר ירקות, תוכלו להשקיע בפיתוח העסק שחלמתם עליו כל כך הרבה זמן. בואו לשמוע עוד על מערכת תורים למספרות ולהכניס את המאה ה-21 אליכם לעסק!

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן