מבזקים

בוגי: מתינו מוטלים בפנינו באשמת נתניהו

משה בוגי יעלון אינו מרפה. הוא הנביא העומד בשער וזועק את שוועת העם כנגד מחדלי ממשלת נתניהו. טוב שיש משה לישראל בימים טרופים אלה:

 

המגיפה משתוללת ומכה בנו מכה איומה, שלפי כל ההערכות והתחזיות, גם הפחות פסימיות, עוד תלך ותחריף. ישראל במשבר בריאותי, כלכלי ומנהיגותי, שטרם היה כמותו. המחדל עצום! נתניהו, האחראי הראשי למחדל ולהתדרדרות, ולאבדן השליטה והאמון, חייב לזוז הצידה ולאפשר תיקון והחלמה – איתו זה לא יילך!
הוא לא יתנדב לזוז, יש לו משפט להתחמק ממנו, יש לו דאגות אישיות, שחשובות לו מחיי אזרחי ישראל!
התרעתי והזהרתי כי אנשים מתים פה משיקולים פוליטיים והישרדות אישית שלו, חייבים להכיר בכך – זה המצב, ומיום ליום יותר ויותר אזרחים שדואגים לחייהם ולעתידם מבינים זאת.

.
במצב הפוליטי שנוצר, האחריות כולה מוטלת על בני גנץ, שחייב לפרק מיד את הממשלה המנופחת, המשותקת, המנותקת והכושלת שקמה בגללו, ״ממשלת אחדות חירום קורונה״ שלא היתה גרועה וכושלת ממנה לישראל מעולם, ולהביא להקמת ממשלה חליפית בכנסת הנוכחית בלי נתניהו.

.

מתינו מוטלים לפנינו. לדאבון הלב, רבים עוד יחלו וימותו כאן בשבועות הקרובים. צריך לעמוד איתנים ומאוחדים ולנצח. צריך להציל את ישראל וזה אפשרי, אם תהיה פה התעשתות לאומית שתניח בצד כל התחשבנות מגזרית פוליטית ותתמקד רק בהצלת חיי אזרחי ישראל ומדינת ישראל.

.
בני, ההיסטוריה זימנה לך הזדמנות לעשות תיקון ולהוביל מהלך שיסייע לנו להושיע את ישראל. התעשת! קבל החלטה ויחד נעשה זאת, יחד עם כל המנהיגים, נבחרי הציבור, המפלגות והסיעות, יחד עם כל מי שעבורם טובת המדינה ואזרחיה באמת לפני הכל.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן