מבזקים

יעלון: החוק הוא חרפה שמובילה לרודנות

2E523C93-5002-4F42-8250-5BA46E7FDEA2

ישראל עוברת הליך מואץ של ארדואניזציה בחסות הקורונה. נתניהו מצליח בהליך זוחל להעביר חוקים דרקוניים שמאפשרים לו לדכא באמצעים כוחניים משטרתיים וצבאיים כל התנגדות לגיטימית לשלטונו.

 

שר הביטחון לשעבר, חבר הכנסת משה בוגי יעלון מגיב בחומרה על החלטת הכנסת מהלילה שהתקבלה בתמיכתם של גנץ ואשכנזי.

 

יעלון: ״אזרחי ישראל, אנחנו קמים הבוקר למציאות חשוכה אחרי לילה שחור בכנסת. לילה של חרפה ושפל בו הוצעדנו עוד צעד גדול לעבר רודנות, לילה בו הושלם שלב נוסף בתכנית נתניהו לפירור ופירוק הדמוקרטיה, בדרך לדיקטטורה, תוך ניצול ציני של מצוקות משבר הקורונה. אזרחי ישראל, הנאשם נתניהו גזל מאיתנו עוד פיסת חירות הלילה, כשאנחנו באחת התקופות הקשות והמדאיגות בחיינו, בעודו עוסק רק בעצמו, וממשיך להתמקד אך ורק בבריחתו מספסל הנאשמים ובמאמציו לבטל את משפטו, בעזרת סייעניו, משתפי הפעולה מהקואליציה הכי אנטי דמוקרטית, מושחתת וכושלת שהיתה אי פעם בישראל. אנחנו בחרדות ובאי ודאות עצומה, ואצלו מפלס החרדה והאי ודאות יורד על חשבון חירותנו, עתידנו ועתיד המדינה. לא נרפה, נדאג שהנאשם ייתן את הדין על הכישלון הלאומי הנורא שהוא חתום עליו, כמו גם על אישומיו הפליליים, לא רק בבית המשפט אלא גם בקלפי.

.

״הזהרתי לא אחת בעבר, והיום זה ברור כשמש גם באפלה שירדה עלינו: נתניהו, סייעניו, סריסיו וחבר מרעיו הם הסכנה הקיומית האמיתית היחידה לעתיד ישראל! אל ייאוש, אל פחד, אפשר אולי לחסום את גופנו, אפשר להגביל את חירותנו, אבל אי אפשר לכלוא את רוחנו! והרוח הישראלית הטובה שלנו, תחזיר את ישראל למסילה, תחזיר את ישראל לערכים וליסודות עליהם הוקמה ונבנתה, עליהם לחמנו, ורעינו מסרו את נפשם בהגנה על אדמתה. אין לנו ארץ אחרת, אדמתה בוערת, ואנחנו נדע ונוכל להצילה.״.

 

 

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן