טראמפ הונשם בבית הלבן והוטס לבית חולים צבאי

החמרה מסויימת במצבו של הנשיא טראמפ הביאה להטסתו מן הבית הלבן לבית חולים צבאי ליד הבירה וושינגטון שם הוא אושפז ומטופל. יועצו של טראמפ גילה כי הוא סובל מקשיי נשימה ומצבו בהידרדרות.

 

העברת טראמפ בן ה-74 לבית חולים נעשתה בעקבות החרפת התסמינים שהוא סובל מהם, בהם חולשה וחום. הנשיא הקפיד להגיע למסוק על רגליו כשהוא עוטה מסיכה גדולה על פניו. אשתו, איבונה שנדבקה גם היא נותרה בבית.

 

בבית החולים מטופל טראמפ תרופתית ולפי שעה אין צורך בחיבורו למכונת הנשמה. לכן, גם לא ויתר על סמכותו אם כי סגן הנשיא מייק פנס הועמד בכוננות.

 

https://youtu.be/AJ61iw1iML8 

 

הבחירות יתקיימו ב-3 בנובנבר ואם טראמפ לא יהיה כשיר אפשר שיהיה צורך להכריז על מייק פנס כמועמד הרפובליקני שיתמודד מול ביידן. פנס נבדק ויצא שלילי אך בבית הלבן הוכרז סגר תברואתי.

 

ועל כך נאמר

كل كلب له يومه

ממשיכים לעקוב ולדווח.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגנץ: לא ניתן לנתניהו לחרב את הדמוקרטיה
המאמר הבאמג״בניקים מחליפים את החיילים במיסומי הקורונה – עכשיו נראה אתכם מקללים שוטרים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.