המשטרה: לפתוח חקירה פלילית נגד גילה גמליאל

המשטרה פנתה ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה לאפשר לה לפתוח בחקירה פלילית נגד השרה הסוררת גילה גמליאל.

 

הואיל וגמליאל היא שרה יש צורך באישור של היועץ המשפטי לממשלה כדי לפתוח נגדה בחקירה פלילית. גמליאל, שנחשדת בשורת עבירות על החוק בסעיפים הנוגעים למאבק בנגיף הקורונה, התנצלה על התנהגותה הפסולה והתחיבה לשלם קנס.

 

נוכח הביקורת הגדולה בציבור, נוכח שתיקתו הרועמת של הבוס של גמליאל, נתניהו, וכדי לנהוג שלא באפליית בכירים, המשטרה מבקשת לפתוח בחקירה פלילית רישמית בנוגע לנסיבות הימצאותה של גמליאל ומשפחתה בטבריה. בבית הכנסת שבו התפללה נדבקו כ-20 איש.

 

גמליאל התחמקה מתגובה, התמהמה ואף ממשרד הבריאות נמסר כי אינם מצליחים ליצור קשר עימה בעקבות חשיפת התנהגותה.

 

אשר לחבר הכנסת מיקי לוי ממפלגתו של לפיד, הבוס שלו זרק אותו מוועדת הקורונה של הכנסת, שם נהג לצרוח. אין לשכוח שמיקי לוי היה ניצב במשטרה. חוצפה של התנהלות כשהפר את התקנות בסוכות.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםלוחצים על נתניהו לקצר את תקופת הבידוד למיוחסים
המאמר הבאבני יהודה רכשה בלם ממכבי תל אביב
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.