טראמפ חזר לבית הלבן וממשיך לזלזל בנגיף

טראמפ חזר הביתה מבית החולים, התייצב על מרפסת הבית הלבן, חיכה לאות מצלמי הבית שלו ואז הוריד את המסכה בהפגנתיות בניסיון להראות שהכל חוזר לקדמותו כולל המירוץ לנשיאות לקדנציה נוספת.

 

לדברי גורמים בסביבת טראמפ הוא נראה עייף, מתקשה לעיתים לנשום ואף נאנק מכאבים. בשבוע הקרוב הוא אמור להיות מבודד באחד מאגפי הבית הלבן אך הוא כנראה מסרב ומסתובב חופשי. הוא אף רוצה לצאת בהקדם לאסיפות בחירות ברחבי ארצות הברית.

 

הרופאים אומרים שרק בשבוע הבא, לכל המוקדם ביום שני אפשר יהיה לדעת אם הוא בדרך להחלמה אבל לנשיא בוער להראות שמבחינתו כל ההידבקות והאישפוז הזה היו לא יותר מאפיזודה חולפת.

 

לזכותו של השליט האמריקני ייאמר שכוחות הנפש שהוא משקיע באי כניעה לנגיף הם מעוררי השראה אם אכן יצלח את המחלה וייצא ממנה מחוזק מתמיד. באמריקה כבר יש האומרים שהכל תרגיל בחירות וטראמפ בעצם מעולם לא נדבק. ימים יגידו.

 

מכל מקום טראמפ אמר שלמד המון על הנגיף הזה בשבוע האחרון. הוא קרא לאמריקנים לא להכנע לו ולהמשיך במלאכתם. עד כה מתו יותר מ-210,000 אמריקנים מקורונה ונדבקו בנגיף כ-7.5 מיליון אמריקנים.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהגיע הזמן שהליכדניקים יתנערו ויעבירו את השרביט לישראל כץ
המאמר הבאנתניהו מקפד ראשם של חלשים ומלקק לחזקים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.