ההפקרות חוגגת: ועכשיו ראש השב״כ מתרועע לו בסוכה עם משפחתו

אז לא רק שרים וחברי כנסת. לא רק נשיא המדינה וראש הממשלה. כווולם שמים זין על החוק, על התקנות ועל המאבק בנגיף. כל אחד יודע מה זולתו עושה לא טוב אז גם הוא מצפצף. עכשיו מתפרסם שגם ראש השב״כ ארגמן אירח את משפחתו המורחבת בסוכה כולל כאלה שבאו הרבה יותר רחוק מקילומטר שלא לדבר על כך שהם לא בני ביתו הישירים כמתחייב.

.

אם זה נכון וארגמן טרם הגיב  אבל השב״כ מסר שאינו מתייחס לחייו הפרטיים של נדב ארגמן, זה מביך: איך הארגמן הזה, ראש שב״כ, העומד בראש ארגון שהלשנה, בוגדנות וצביעות הם מכלי העבודה המרכזיים שלו -לא מבין שפעילות פסולה כשלו (אירוח אסור בסוכתו) המבוצעת בפומבי ובחוצפת יתר רהבתנית תדלוף ותגרום לו בושה אישית כה גדולה? בושה.

.

מצפה שיעשו לארגמן ולמשפחתו איכון שב״כי לבחינת הסכנה הטמונה לציבור מהתכנסותם הפסולה.

 

עניין מרכזי MerkaziTV

שיתוף:
מאמר קודםסקר: נתניהו מאבד 15 מנדטים בחודשים ספורים
המאמר הבאענבר אנרגיה – החברה המובילה במהפכת האנרגיה הסולארית בישראל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.