האיפון 12 פרו מקס ממריא והוא לא פחות מאגדי

אפל ממשיכה להוביל את עולם הטלפונים החכמים ולהכתיב את האופנה ובעיקר את הטרנד הבא. ומי שרוצה להיות איני ולפצות את עצמו על שנה מחורבנת יוכל לעשות זאת בקרוב עם המכשיר החדש והמקסים שבפתח.

.

ואכן, למרות כל הבלגן, אפל עמדה במשימה והיא משיקה באיחור קל בלבד לא פחות מארבעה דגמים חדשים. זו בלי ספק חווייה למעריצים. כמה חבל שלא נוכל להגיע למרכזי אפל בעולם. נבדק באיי דיגיטל המקומית המספקת חצי תענוג. למה חצי? כי החנויות קטנות, השירות יקר רצח, המוכרים חייבים דחוף קורס למתן שירות לקוחות.מצד שני, לא במקרה ישראל היא המדינה היחידה בעולם המתקדם שאפל מסרבת לפתוח בה מרכזי מכירות משלה. היא יודעת כמה קשים, נודניקים ותחמנים יכולים להיות הלקוחות הישראליים.

 

מכל מקום, האייפון 12 פרו מקס החדש יוכרז באמצע נובמבר ויגיע לארץ רק בדצמבר. מחירו 1,200 עד 1,400 דולר לפני מס מקומי בארצות הברית. הנפח המקסימלי מטפס עד 512 גיגה, המצלמות שלו והסאונד ברמה שטרם נראתה ונשמעה מעולם. סטודיו מושלם, מחשב על עם מעבד מטורף, מערכת הפעלה שעברה שינויים מרחיקי לכם וחוויית משתמש היכולה להפחית באורח ניכר את סבלותיכם בתקופת הדמדומים של האימפריה הביביסטית השוקעת.

.
ישנם גם שלושה מכשירים מצויינים, שיוכרזו השבוע. הם יותר זולים אבל משובחים גם הם ואפילו צבעוניים בנוסף לגוונים הקיימים. לגיוון מצטרף מכשיר מיני חדש. המחירים מתחילים ב-600 דולר לפני מס באמריקה.

.

המשמעות היא שבאירופה ובארץ המחיר של ספינת הדגל הכוללת גם תאימות ל-5G יגיע כולל מס ומע״מ לדגם הכי הכי הכי לרמה של שבעת אלפים שקלים בערך.

.

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

כל הפרטים

ב״עניין מרכזי״, www.news-israel.net

שיתוף:
מאמר קודםגנץ: לא נוותר על פתיחה מיידית של עסקים ללא קבלת קהל
המאמר הבאמדינה על סף תהום ונתניהו תקוע בפליליו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.