מדינה על סף תהום ונתניהו תקוע בפליליו

כותרות העיתונים היום מעוררות חרדה, 2,000 הרוגי קורונה, שר האוצר ממוטט את השלד המקצועי של המשרד, גם המנכ״לית שכץ הביא ברחה בטענה שההתנהלות הזויה והכל נתון לקפריזות של נתניהו.

 

שלט מההפגנה שרץ בטירוף ברשתות החברתיות ופופולרי גם בקרב הביביסטים שנמאס להם מהמצב. 

.

כותרות היום בעיתונים השונים מציבות תמונת מראה מטורפת: מדינה המאבדת עצמה לדעת ונתונה בשבי אדם אינטרסנט נאשם אחד. ואין מושיע. כווולנו עבדיו הנרצעים. פה ושם מוחים אבל חוץ מזה – שממה. 

אין תקציב, אין לימודים, המגזר המסחרי מכריז על מרד, רופאי המשפחה קורסים, שיא בפשיטות רגל, צניחה באמון הציבור במשטרה, ההנהגה משותקת, המגזר החרדי שם זין על ההנחיות, אנשים משתגעים בבית בלי עבודה, עצמאים קורסים, חובות נערמים, ההפגנות מתרחבות ונתניהו בשלו: אותו מעניין רק דבר אחד: להציל את התחת שלו מהמשפט הפלילי.

 

כותרות היום בידיעות ובישראל היום. 

וזה מהארץ ומעריב מתרכז בצפוי החל מיום ראשון הקרוב

 

 

ככה זה לא יוכל להימשך מבלי שלפתע הכל יקרוס ובינתיים אין מושיע. אגב, גנץ גם אתה נמאסת.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהאיפון 12 פרו מקס ממריא והוא לא פחות מאגדי
המאמר הבאקטין חשוד בהצתת חנות על רקע פלילי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.