מבזקים

בחולון ובגבעתיים יופעלו גני הילדים גם בימי שישי

חרף החלטת פורום ה-15 של הרשויות העצמאיות לעבור לפעילות של 5 ימים בגני הילדים, עיריית חולון ועיריית גבעתיים מודיעות הערב, כי שתי הערים החליטו להמשיך ולהפעיל את גני הילדים בשבוע עבודה מלא, הכולל גם את ימי שישי, וזאת בהתאם למתווה משרד החינוך.

.

בחולון ובגבעתיים סבורים, כי יש לעשות מאמץ בנושא לאחר תקופה ממושכת שבהם הילדים שהו בבית. בנוסף, להערכת מינהלי החינוך בשתי הרשויות, לא ניתן לקיים פעילות מרחוק לילדים כה צעירים ובכל מקרה, רובם של הגנים יוכלו לפעול 6 ימים גם אם עלולים להתעורר קשיים נקודתיים.

לאחר שבשתי הערים בדקו בימים האחרונים לעומק את האפשרות להפעיל את גני הילדים במתכונת מלאה, תוך עמידה במתווה המחייב של משרד החינוך ולאחר שנעשו, בכל אחת מהערים בנפרד, מאמצים לשבץ צוותים בגנים הוחלט הערב, יום ד’, כי כבר בשבוע הקרוב הגנים יופעלו 6 ימים בשבוע.

*

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק:* “לאחר תקופה כל כך ארוכה ומורכבת, בה שהו ההורים עם הילדים בבית, ביטול הלימודים בימי שישי, היום היחיד בשבוע המאפשר להורים מספר שעות לעצמם, נראה לי כהחלטה שאינה מטיבה הן עם ההורים והן עם הילדים. במשך הימים האחרונים עשינו כל שביכולתנו על מנת לשבץ צוותים בגני הילדים, מה שלשמחתי מאפשר לנו לאפשר בגבעתיים לימודים בגני הילדים גם בימי שישי, תוך שמירה על בריאות הצוותים והילדים”.

.

*ראש עיריית חולון מוטי ששון:* “הכי קל זה לעבור ל-5 ימי פעילות בגנים אבל אני לא מחפש מה שקל אלא מה שטוב לילדים ולהורים. סוף כל סוף חזרו הילדים לפעילות בגנים ואין צורך לשבש את השגרה שלהם ושל הוריהם, שחלקם אף חזר לעבודה וזקוק ליום שישי. העירייה נערכה בצורה טובה לקראת פתיחת הגנים וגם אם יתעוררו קשיים נקודתיים, נתמודד איתם ונשמור על בריאותם של הילדים, הגננות והסייעות”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן