מבזקים

נחתם הסכם שת״פ בין הכדורגל הישראלי לאמירויות

760D42D9-3667-4708-90F3-96F1658A1EB9

מנהלת הליגות הישראליות חתמה על הסכם ראשון מסוגו עם מקבילתה מאיחוד האמירויות על שיתוף פעולה. ההסכם הוא חלק מהסכמי השלום, במסגרת הסכמי אברהם בענף הכדורגל המקצועני.

*

_ההסכם הראשון מסוגו בספורט הישראלי, יכלול שורה של שיתופי פעולה בתחומים כלכלים-מסחרים, ספורטיביים וטכנולוגים בין המנהלות והצדדים יפגשו בקרוב באבו דאבי לקידום יוזמות אלו._

ארז כלפון, יו”ר המנהלת, חתם הבוקר על הסכם שיתוף פעולה עם מקבילו מאיחוד האמירויות הוד מעלתו עבדולה אל-ג’וניבי.
.

בטקס, שנעשה באמצעות חתימה מרחוק, בירכו יושבי הראש על הסכם ההבנות מתוך כוונה להתקדם בשורה של שיתופי פעולה בהיבטים כלכליים, ספורטיביים, טכנולוגיים וחברתיים.
שיתוף הפעולה יכלול סיוע הדדי במציאת נותני חסות, השקעות בטכנולוגיות הקשורות בתחום הספורט, בחינת ביצוע משחקי ידידות, מיזמים חברתיים שונים, חילופי ידע וכן הלאה כאשר בכוונת הצדדים להיפגש בהקדם מתוך כוונה לקדם יוזמות אלו לכדי ביצוע.

.
להלן חלק מהדברים אותם נשא ארז כלפון במעמד החתימה:
“האהבה לכדורגל חוצה דתות, מגזרים ועמים ויש לנו את היכולת להשתמש בו ככלי לבניית קשרים ולשבירת חומות בין אנשים, מכל המינים, ומכל הסוגים.

.

אני גאה ונרגש ליטול חלק במעמד זה בו אנו חותמים על הסכם אשר יהווה גשר בין הכדורגל הישראלי לכדורגל באיחוד האמירויות.
גשר זה לא יגשר רק בין מועדוני הכדורגל, אלא יהווה פלטפורמה לשורה של יוזמות, שיתופי פעולה כלכליים, טכנולוגיות ומעל הכל יהווה בסיס לפיתוח קשרים חבריים ותרבותיים של אנשים משתי המדינות ”

.

הוד מעלתו אל-ג’ונבי הודה לארז כלפון וציין כי:

“בעקבות הצעד הגדול בו נקט מנהיגנו אנו שמחים להודיע על חתימת הסכם לשיתוף פעולה עם מנהלת הליגות לכדורגל בישראל. הסכם זה יתרום לקידום השלום האיזורי ויחזק, באמצעות הכדורגל, את שיתופי הפעולה והחברות בין שתי המדינות.

.
ההסכם יתרום לקידום הארגונים והכדורגל בשתי המדינות באמצעות שיתופי פעולה, סדנאות, החלפת ידע, מחקר ושיתופי פעולה בהיבטים הטכניים והניהוליים .
בכוונתנו ליזום פעילויות משותפות בין שני הארגונים בכדי להבטיח שיתוף פעולה כלכלי, מסחרי וטכנולוגי בין הארגונים. אנו ממתינים בקוצר רוח לפגוש אתכם ולהחל בפרויקט אשר ישיק מערכת יחסים ארוכה של חברות ושיתופי פעולה.”
.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן