סקר: בנט עובר את ביבי וגנץ מתחזק על חשבון הליכוד

לראשונה בסקר רציני:
נתניהו מפסיד בדירוג המועדפים לעמוד בראשות הממשלה.
סקר שנערך עבור ערוץ 12 מעלה כי 31% מהנשאלים סבורים שנפתלי בנט הוא המועדף עליהם לתפקיד ראש הממשלה בעוד שנתניהו מקבל רק 28%.
.

עם זאת, 35% אומרים שאף לא אחד משניהם צריך להיות ראש הממשלה הבא. האם בסוף גנץ יהנה מן ההפקר? קשה לדעת שכן בסקרים נרשמת לכחול לבן התאוששות אבל קלה למדי. בסקרי עומק, כחול לבן יכולה לקבל 10-12 מנדטים אך אפשר שיותר לאחר שייתברר למאוכזבי הימין מגנץ כי מפלגת ימינה היא מפלגה ימנית דתית לאומנית קיצונית במיוחד הרחוקה מאוד מן הקונצנזוס החילוני, עירוני ישראלי. במקרה כזה צפויה נטישה חזרה לליכוד ולמפלגת גנץ אשכנזי.

רמי יצהר

Rami Yitzhar
עניין מרכזי

.
בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest
.

שיתוף:
מאמר קודםהאם חיים כץ יקבל שוב חסינות מהעמדה לדין פלילי?
המאמר הבאנחתם הסכם שת״פ בין הכדורגל הישראלי לאמירויות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.