מבזקים

הסלון של חוג הסילון

המטבח הוא מרכז הבית לפעמים אפילו יותר מאשר הסלון. רובנו מבלים בו את רוב שעות היום, בזמן הפנוי, בארוחות וביניהן, אבל יש המון בתים ש’הלב של הלב’ של הבית הוא הספה המרכזית בסלון. נכון, היא עצמה רק רהיט בסיסי, אבל מסתבר שמתנהל סביבו עולם שלם. אנחנו מארחים ומתארחים בסלונים של חברים ובני משפחה, הבילוי בשעות הפנאי ו’הנישנושים’ מול הטלוויזיה גם הם לרוב סביב הספה בסלון. אז אם מדברים על לתת את הכבוד הראוי לספה בבית, חייבים להתייחס גם לעניין של ניקוי ספות מקצועי. בידיעה שזה הרהיט כמעט הכי שמיש בבית, זה שכולם נוגעים בו, מטפסים עליו בתרגול קפיצות של סופרמן, יושבים עליו ולפעמים נרדמים עליו עם הבגדים, חשוב להקפיד על הניקיון השוטף שלו.

 

ניקיון הספות חשוב כמו ניקיון מזרן-השינה

 

שמירה על ניקיון הספות בבית חשוב ממש כמו שמירה על הניקיון של המזרן בחדר השינה שלכם. תדעו שאלו מקומות שסופגים אבק ולכלוך בכמויות, ושלא תמיד רואים את זה פיזית. לכן, חשוב להקפיד על ניקוי ספות מקצועי אחת לפרק-זמן קבוע על מנת להבטיח את ההיגיינה בבית ואת איכות האוויר שאתם נושמים בחדר. לא צריך להתייחס לזה כאל משימה מעייפת ומטרידה, יש מי שיעשה אותה עבורכם בכיף. יש שירות של ניקוי ספות עד הבית כמעט בכל עיר ויישוב. ברוב המקרים הם מגיעים אליכם ומטפלים ברהיט ביסודיות. מחיר של ביקור בית יעלה כ-350 שקלים ועל הניקיון עצמו נהוג לגבות סביב 120 שקלים לכל מושב יחיד של ספה. כלומר, אם הספה בת חמישה מושבים, אז תכפילו בחמש ותקבלו את המחיר המשוער עבור הליך הניקוי. בעלי-המקצוע בתחום מצוידים עם מכונות ניקוי שעובדות בכלמיני שיטות, המוכרות ביותר הן ניקוי בקיטור, ניקוי ספות בהתזה, ניקוי בזרם סילון, ניקוי כולל הברשה עמוקה, ועוד.

 

הספה הישנה חדשה פתאום

 

רוב הטיפולים ברמה מעולה ונותנים תוצאה מעולה שנותנת לספה מראה של חדשה לגמרי. תתכוננו לדיירת החדשה בבית, סביר להניח שלא תכירו אותה ושתצטרכו להתרגל מחדש לנוכחות שלה בסלון עם כל צפייה של סדרה חדשה ב’נטפליקס’. רוב אלו שמציעים ניקוי ספות מקצועי עד הבית נותנים גם שירות של ניקוי מזרנים, ניקוי שטיחים, פינות ישיבה, ועוד. כדאי לרכז ניקוי של כמה רהיטים ביחד על מנת לחסוך עלויות, כי סביר להניח שאם אותה חברה שתזמינו תטפל לכם בכמה רהיטים אז היא גם תבוא לקראתכם במחיר. אפשר פשוט להחליט על כמה צירי-זמן קבועים בשנה שמזמינים את השרות הזה הביתה, ואז הספה לא מגיעה בכלל למצב של קטסטרופה עם כתמים מכל הסוגים ובכל צבעי הקשת, כי לא נותנים לה להתדרדר לשם. אז קחו את הספה שלכם לתשומת ליבכם, תזמינו לה ניקוי ספות עד הבית, תעשו לה כבוד.

 

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן