מבזקים

היוהמ״ש מקונן על מסע הייסורים שנתניהו מעביר אותו

8EE1F86C-5498-4962-92B4-32A16F7B3302

ההודעה מטעם הפרקליטות אינה יכולה שלא להכמיר לבבות אף את הקשוחים שבהם. נתניהו מנחיל ליועץ המשפטי לממשלה שהוא עצמו מינה ומי ששימש מקורבו ומי שישב לצידו בישיבות הממשלה ייסורי גיהנום. שום בר דעת אינו ראוי להיות קורבן להתעללות כזו.

 

נוסח הודעת הפרקליטות: בשנים האחרונות ספגו היועץ המשפטי לממשלה ואף בני משפחתו איומים והטרדות רבות, חלקן מאורגנות ושיטתיות.

.

היועמ”ש הוא אישיות מאובטחת, וככזה הוצמד לו מאבטח. מקרים של הטרדה ואיומים מטופלים בשגרה ע״י משטרת ישראל, אשר פועלת לפי שיקול דעתה המקצועי, בהתאם לסמכויותיה.
כפי שהובהר בעבר, אנו שבים ומבהירים כי היועמ”ש אינו מתערב בהחלטות המשטרה או התביעה בנושאים אשר נוגעים אליו אישית, וכל ניסיון להציג את הדברים אחרת – אין בו אמת.
.

מבדיקה שערכה הפרקליטות בעקבות הפרסומים האחרונים עולה, כי מדובר בשני תיקים בהם נחקרו חשדות שונים. תיקים אלה הועברו בשעתו באופן חסר, ועל כן הוחזרו למשטרה. שני המקרים אירעו בהפרש של שבוע, בתקופה הסמוכה לאחר הגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה.

.

התיקים הועברו כעת לפרקליטות, בעקבות הפרסומים האחרונים, על מנת לבדוק את הדברים.
המקרה האחד כלל צעקות של אחד השכנים לעבר אשת היועמ”ש, שלאחריהן אף סירב להזדהות בפני המאבטח וגם איים עליו: “אני תיכף אתן לך אחת לראש, אשבור לך את הראש”.

.

קצין משטרה שהגיע למקום שחרר את השכן, לאחר שהזהיר אותו. השכן הוזמן לחקירת משטרה במוצאי אותה שבת, בין היתר בחשד לאיומים.

.
במקרה הנוסף עוכבה לחקירה אישה שחלפה על פניו של ד”ר מנדלבליט, בדרכו לבית הכנסת בשבת, ואמרה לו “פרשת משפטים בושה”. המאבטח סבר שהדברים נאמרו באופן מטריד ולאחר העברת הדברים למשטרה היא עוכבה לחקירה ושוחררה. באף אחד מהתיקים היועמ״ש לא היה המתלונן ואף לא נקרא להעיד. ממילא הוא לא היה מעורב בהם בדרך כלשהי.

.

בחינת תיקים אלה ע”י הפרקליטות העלתה, כי אין מקום לנקוט בהם הליכים פליליים, ועל כן התיקים נסגרו היום והודעה נמסרה על כך למעורבים…._
.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן