מבזקים

הערכה: התקפת הסייבר על ישראל – אזהרה לנתניהו לא להתערב לטובת טראמפ

86CA35A3-E68E-4089-9B15-A30093DC4F4E

ישראל חוותה אתמול התקפת סייבר מוצלחת מבחינת משגריה. מתקנים של חברת החשמל יצאו לפתע מפעולה מה שגרם להפסקות חשמל ולשיבוש משמעותי בפעילות הרמזורים.

 

חברת החשמל הישראלית אמנם הזדרזה להודיע היום כי מדובר בתקלה טכנית אבל גורמי סייבר מקצועיים זרים משוכנעים שמדובר בהתקפה מתוחכמת מבחוץ המוכיחה יכולות משופרות של המפעילים.

 

גם מערך הסייבר הלאומי מכחיש את הדיבורים בעולם כולל את הדיווחים מאיראן, מסין, מניו יורק וממוסקבה.

 

המקורות הללו סבורים שההתקפה בוצעה על ידי איראנים תוך הפעלת יכולות של ענקית אסיאתית אדירה שחתמה באחרונה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם האיראנים.

 

על פי ההערכה, המתבססת על נתונים שונים, ההתקפה על ישראל היתה מינורית וחסרת משמעות מרחיקת לכת לא מפני שיכולות כאלה אינן אפשריות אלא שהיתה לכך מטרה ברורה. לפגוע קצת אבל להוכיח הרבה יכולות.

 

מדובר ברמז חד משמעי וברור המשוגר ישירות לנתניהו ולמעטפת סביבו שלא להתערב לטובת טראמפ בימים האחרונים לפני הבחירות לנשיאות ארצות הברית.

 

ההשערה הקונספירטיבית נבחנת בידי גרמי ביון מרכזיים בעולם וההערכה היא שהעובדות יתבררו בקרוב מאוד. ובאיראן מסתלבטים על נתניהו אחרי ההתקפה המוצלחת ושולחים אותו לבקש סיוע בחשמל מסודאן….

.

פרטים נוספים:

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן