אדלשטיין: ההקלות שמוביל נתניהו יביאו לאסון מחריד

שר הבריאות, יולי אדלשטיין, אמנם אינו מכוון את חיציו ישירות לנתניהו אלא לעמיתו, שר האוצר, ישראל כץ, אבל המסר ברור וחד משמעי: אם נתניהו ייכנע ללחצי אינטרסנטים וימשיך במסע הפתיחה הסיטונית של המשק התוצאה תהיה לא פחות מאסון בריאותי שלא חווינו כמותו.

 

אדלשטיין אמר זאת היום בכמה הזדמנויות מה שמוכיח שלא מדובר בפליטת פה אלא בצעקה רמה ואזהרה מפני הנורא מכל.

 

השר יולי אדלשטיין:

"לפתוח עכשיו ולסגור עוד כמה שבועות זה כמו לעשות וידוא הריגה. מציגים את זה כאילו יש כאלה שנלחמים למען הכלכלה ובעלי עסקים וכאלה שנלחמים למען הבריאות. אני לא מקבל את זה".

.

היום עשו נתניהו ואדלשטיין מחטף לגנץ והלכו להצטלם עם שני המתנדבים הראשונים בניסוי החיסון הישראלי. אין לשכוח שהפיתוח הוא של המכון הביולוגי בנס ציונה שבאחריות משרד הביטחון. נתניהו ושר הבריאות הפתיעו והופיע להזרקת הנסיוב למתנדב. גנץ שוב הושפל.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםשופינג IL – מספר החנויות המשתתפות גדל ב-30%
המאמר הבאאיראן פועלת למנוע הישארות טראמפ בבית הלבן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.