ח״כ מיקי זוהר נחקר בחשד לסחיטה באיומים

על פי החלטת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, נחקר היום במשטרה יושב ראש הקואליציה וממתחנפיו הצעקנים האיומים של נתניהו מיקי זוהר נחקר בחשד לסחיטה באיומים כלפי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט.

 

שמו של מיקי זוהר מתפרסם כבר עתה לאחר שהוא עצמו פירסם זאת וצירף לכך ספין תקשורתי מחפיר. כהרגלו של זוהר הוא ממשיך בהשתלחות בכל מי שעומד בדרכו של הבוס שלו להמשיך ולשלוט בישראל לעדי עד מבלפור.

 

מיקי זוהר הביע בראיון רדיו איומים מפורשים נגד היועץ המשפטי לממשלה כי ייחשפו עוד הקלטות נגדו אם לא יפעל לטובת נתניהו.  זוהר דרש ממנדלבליט לא רק להתפטר אלא גם לבטל את כתבי האישום נגד נתניהו.

.

המשטרה הודיעה כי

מתנהלת חקירה שעניינה חשדות הנוגעים לעבירה של סחיטה באיומים, במסגרתה נחקר במהלך היום נבחר ציבור.

החקירה מתנהלת באישור וליווי פרקליטות המדינה.

מעבר לאמור ומטבע הדברים לא נוכל להרחיב בפרטים נוספים מחקירות מתנהלות.

.

 

חבר הכנסת זוהר שנחקר ביחידת להב 433 אמר בתגובה:

"לא אסתיר מכם את העובדה שהופתעתי, בטח לאור העובדה שמדובר בחקירת השתקה שמתבססת על הבעת עמדה בראיון רדיו", כתב חבר הכנסת. יו"ר הקואליציה הוסיף כי לעניות דעתו "זו חקירה הזויה כנגד נבחר ציבור בכלל, וכנגד נבחר ציבור מהימין בפרט".

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמיליוני ישראלים חשופים לגניבת פרטיהם ממאגרי מידע
המאמר הבאאוחנה זרק את דן אייבינדר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.