מבזקים

אם טראמפ יתעקש – השירות החשאי יסלק אותו בכוח מהבית הלבן

7F8C9BCF-1706-4A4D-B7A0-D0BA0452DB76

אפילו הרפובליקנים מודאגים. גוברים הקולות מקרב חברי בתי הנבחרים הדמרנים שטראמפ התחרפן ומנסה להיאחז בקרנות המזבח כאחוז טירוף שאיבד את שפיותו.

.

חברת הכנסת לשעבר שלי יחימוביץ בירכה על הפסדו של דונלד טראמפ בבחירות לנשיאות ארה”ב.

.

“שלום שלום ואל תבוא לי בחלום. ברוך שפטרנו מעונשו של זה. נפטרנו מאידיוט מופרע ושקרן, שבז לכל מה שצודק ונכון וחיבק כל מה שרע ונתעב. נרקיסיסט ומגלומן, מיזוגן מטרידן וגזען, שאיים לדרדר את כל הישגי השוויון והקידמה לעידן האבן. צל כבד הוסר מעל העולם. הללויה״.

.

 

על כך אומרים בשבת בוושינגטון, כי אם יהיה צורך השירות החשאי לא יהסס לסלק אותו מהבית הלבן אפילו בכוח. טראמפ מבייש את הדמוקרטיה האמריקנית המפוארת בהתנהלותו נוסח החבר שלו מהמזרח התיכון. זה לא יעזור לשניהם.

 

ג׳ו ביידן נשא הבוקר נאום קצר לאומה שבו לא הכריז עדיין על ניצחון רשמי אבל הבטיח שזה יקרה בקרוב. לדברי הנשיא הנבחר: “אנחנו לא יכולים להכריז על ניצחון כרגע, אבל המספרים מציגים לנו סיפור ברור ומשכנע – אנחנו הולכים לנצח את הבחירות האלה”.

.

 

ביידן הודיע כי הקים צוות מיוחד להתחיל להתמודד ברצינות עם המגפה המשתוללת באמריקה לאחר שטראמפ הביא במחדליו את ארצות הברית לשיא מפחיד של 127 אלף חולים חדשים בעלי תסמינים ביממה האחרונה.

 

ספירת הקולות שנשלחו בדואר ממשיכות להיספר והפער רק גדל והולך לטובת ביידן בכמה מדינות סווינג חשובות.

 

 

קודם דיווחנו:

ברוך שפטרנו מעונשו של השקרן הפתולוגי, ההזוי וזה ששיגע את אמריקה והעולם בארבע השנים האחרונות? זה עוד לא סופי אבל בדרך. הבא בתור יהיה המושחת הנאשם המקומי.

 

ג׳ו ביידן הוא כנראה נשיאה הבא של ארצות הברית. כצפוי, טראמפ משתולל, מכחיש וטוען שמרמים אותו ומנשלים אותו מהתפקיד הנחשק, אבל ספק אם המערכת השיפוטית תצטרף אליו.

 

העניין עוד לא גמור. יהיו עירעורים, יהיו מריבות אולי גם מהומות והפגנות אבל את המציאות הדונלד הזה לא יוכל לשנות והוא יעוף מן הבית הלבן בינואר.

 

התוצאות בשישי היו כאלה שהעניקו לביידן את 270 הנציגים הדרושים לו כדי להיבחר. המועמד הדמוקרטי זכה ברוב ארצי מוחלט ובבלפור עצובים. הלך למשפחה בן ברית אישי שיכול היה למלט את הנאשם מגורלו הדומה לזה של המכחיש שביום תבוסתו נתגלו יותר מ-120 אלף חולים אמריקניים חדשים – שיא של כל הזמנים בכל מקום בעולם.

 

ברוך שפטרנו? בקרוב נדע.

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן