ריבלין שוחח עם ביידן

נשיא המדינה ראובן ריבלין לא יכול היה עוד להתאפק. נתניהו עדיין מכחיש את המציאות ולא התקשר לברך את הנשיא הנבחר וגם כשדיבר עימו נזהר מלציין שהוא הנשיא הנבחר ולכן לא נותרה לרובי הברירה אלא להתקשר ולברך בשם מדינת ישראל.

.

ביידן שמח לשוחח עם הנשיא הישראלי שאמר לו: "כחבר ותיק של מדינת ישראל, אתה יודעת שחברותנו נעוצה בערכים הניצבים מעל לפוליטיקה המפלגתית. אין לנו ספק שתחת הנהגתך, ארה"ב תהיה מחויבת לביטחונה ולשגשוגה של ישראל".

.

בית הנשיא לא תיאם את השיחה של ריבלין עם לשכת ראש הממשלה – והיא תואמה ישירות בין בית הנשיא ללשכת ביידן.

.

ריבלין הוסיף: "לארה"ב אין בעלת ברית חזקה יותר ממדינת ישראל. אין חזקה מהחברות בין העם האמריקני והעם בישראל, ולנשיא בארצות הברית אין חבר גדול יותר מנשיא במדינת ישראל – כפי שהוכחנו לאורך השנים".

.

"שמחתי לקבל את פניך בירושלים כסגן הנשיא, ואשמח לקבל את פניך פה בירושלים כשתגיע לבקר כנשיא", אמר הנשיא. וביקש להעביר את איחוליו גם לסגנית הנבחרת, קמלה האריס.

.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שיתוף:
מאמר קודםטראמפ, כמו ביבי, לא מצליח להוציא המונים לרחובות כדי לגונן על תבוסתו
המאמר הבאבולדוזר פיתוח – עבודות תשתית ועפר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.