רקטה לאשקלון הניבה תקיפה ברצועה

בעקבות ירי רקטה לכיוון אשקלון במוצאי שבת, צה״ל הגיב בהפעלת מטוסי ומסוקי קרב של חיל האוויר שתקפו שני אתרים לייצור אמצעי לחימה רקטיים, תשתיות תת קרקעיות ומתחם אימונים צבאי של הכוח הימי של חמאס.

.

שיגור הרקטה הניב את בהלת האזעקה אך הנפילה היתה בשטח פתוח ללא נזק ובלי נפגעים. עוד מסר הצבא כי טנק צבאי תקף קודם לכן עמדה צבאית של חמאס בסיבות לא ברורות שנבדקות.

.

בעזה דיווחו כי טנק ישראלי ירה פגז אל עמדת תצפית של אחד הארגונים באזור בית חאנון שבצפון רצועת עזה זמן קצר לאחר שנורתה הרקטה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנחשפו פירטיהם האישיים של עובדי רשות המיסים
המאמר הבאסבתא ניפצה חלון אוטובוס ונעצרה בהפגנת בלפור
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.