מבזקים

איומי הסרק של גנץ עולים לכולם על העצבים

8BE8438A-5465-401A-8807-73A3249914DB

בני גנץ מתחיל להימאס אפילו על אנשיו. עוד לא התרגלו לעובדה שמדובר באדם שקול, שמחליט לאט רק אחרי ששקל ושוב בדק ותיחקר והתחבט והחליט. בכך הוא שונה מנתניהו. ביבי הוא מחליטן הרבה יותר זריז אבל לזכותו ייאמר כי אם מתברר לו למחרת ההחלטה שהיא נתקלת בהתנגדות גדולה מדי או שהיתה לא נכונה – הוא מזגזג ברגע וללא היסוס.

 

גנץ לעומת זאת, שבא מהצבא לא לוקח החלטות פזיזות ולכן אינו מחליט וזה עולה לאנשים על העצבים. מזה חודשיים שגנץ מאיים ומאיים לפוצץ את ממשלת הבלוף של נתניהו וללכת לבחירות אבל בסוף נותן לנתניהו עוד צ׳אנס ועוד הזדמנות.

 

לכן היום הוא כבר שולח את השר במשרד הביטחון ביטון לשחרר עוד איום: “שעון החול של הממשלה עומד על שבוע-שבועיים. אם נתניהו לא יתעשת ויעביר תקציב – אנחנו בדרך לבחירות”.

.

על ועדת הבדיקה לפרשת הצוללות אמר ביטון: “זה קודם כל עבור מערכת הביטחון. כמובן שנבדוק את כל המעגלים וההשפעות, אבל אנחנו לא עושים את זה לגופו של אדם אלא לגופו של נושא אסטרטגי. אם נתניהו יודע שאין לו מה לחשוש, אז אין לו מה לחשוש”.

.

אגב, בניגוד לספינים הליכודיים, גנץ דווקא מתחזק בסקרים וטיפס בשבועות האחרונים מ-8 מנדטים ל-11-12 הכיוון נכון. גנץ עושה עבודה מצויינת במשרד הביטחון, צובר ניסיון וחרף קולות מעוותים בכתבות תחקיר מטופשות בכאן 11 – המצב שלו בכיוון של שיפור בעוד שביבי דועך.

 

עד עתה הצמד גנץ אשכנזי שיחק אותה נכון. נראה מה יקרה בהמשך.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן