מת אגדת הכדורגל דייגו ארמנדו מראדונה

דייגו ארמנדו מראדונה מת והוא בן 60 בלבד. הכדורגלן הארגנטיני האגדי מת מהתקף לב לאחר סיבוכים בניתוח קיצור קיבה כושל שעבר. כריש הדם שייט למוחו וקטל אותו.

 

מראדונה ביקר בארץ ארבע פעמים ושיחק כאן שלוש פעמים עם נבחרתו. הוא היה מסובך עד מעל לראש בשלל צרות. מצרות בריאות, השמנה, סמים, כספים, הסתבכויות משפחתיות ובעיקר איבוד שפיות הדעת ההתנהגותית.

 

מראדונה הודה שהמאפיה האיטלקית שיגעה אותו כששיחק בנאפולי. אז הוא הסתבך בהתמכרויות לסמים ומעולם לא יצא מזה. יחד עם זאת היה כדורגלן בחסד עליון שבלי ספק עומד בשורה הראשונה של הכדורגלנים עם פלה הברזילאי, מסי בן ארצו ורנאלדו הפורטוגאלי.

 

 

ופלה המבוגר ממנו ביותר מעשרים שנה הגיב על המוות המוקדם: ״יום אחד עוד נשחק יחד בגן העדן״.

.

עניין מרכזי

 

 

שיתוף:
מאמר קודםשדולת חדשנות והייטק נחנכה בכנסת
המאמר הבאהוארכה תקופת ההתיישנות לקבלת דמי ביטוח
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.