תיירים ישראלים מוזהרים מנסיעה לאמירויות ולבחריין

בעקבות החיסול ליד טהראן, המטה ללוחמה בטרור עידכן את אזהרת המסע שלו לאזרחים ישראלים שנוסעים לאיחוד האמירויות ולבחריין.
המטה מציין כי "לאור נוכחות ופעילות התארגנויות טרור, יש סיכונים ממשיים לביטחונם של אזרחי ישראל המבקרים באיחוד האמירויות הערביות ובבחריין.

.

לאזרחי ישראל מומלץ להימנע מביקור באיחוד האמירויות בשל איום קונקרטי בסיסי, כלומר חשש כללי מפיגוע בלי מידע ספציפי.

.

האזהרה מגיעה גם על רקע הודעת שר ההגנה האיראני היום:

  • שר ההגנה האיראני, אמיר חתאמי: "חיסול המדען פחריזדה לעולם לא יעצור את מהלך תוכנית הגרעין של המדינה, אלא רק יגביר את הקצב שלה", כך אמר שר ההגנה של איראן, אמיר חתאמי, במהלך טקסי האבל למדען מוחסן פחריזדה, שחוסל בשישי האחרון.

.

עוד אמר השר כי "אף פעולת טרור או מעשה מטומטם לא יעברו ללא תגובה והמבצעים ייענשו". הוא הוסיף כי החיסול חיזק את החלטתם להמשיך בתוכנית הגרעין.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודם״מרגלת ישראלית״ עברה עינויים פסיכולוגיים בכלא האיראני
המאמר הבאהגארד יורק מצטרף להפועל תל אביב
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.