מבזקים

כל מה שכדאי לכם לדעת על סליקת אשראי לעסקים

אם אתם מתלבטים האם הגיע הזמן לשלב אופציה של סליקת אשראי לעסק שלכם, כדאי שתדעו: אין בכלל מקום להתלבטות כי התשובה היא חד משמעית כן. סליקת אשראי לעסקים פונה בדיוק לצרכן המודרני, ובעיקר הישראלי, שאוהב ורוצה ליהנות משיא הנוחות. הצרכן של ימינו רוצה לשלם כמעט תמיד בעזרת כרטיס האשראי שלו, ויתרה מכך, אם הוא יוכל גם לחלק את הסכום למספר תשלומים שווים, זה יהיה מבחינתו עוד יותר נוח. לכן, אם אתם רוצים לעמוד בקצב התחרות של העידן שבו אנחנו חיים, כדאי יהיה לשלב את האופציה של סליקת אשראי בעסק שלכם, ויפה שעה אחת קודם.

 

סליקת אשראי לעסקים – בדקו שזה נוח ללקוח

 

הנקודה המשמעותית ביותר שצריכה להיות לנגד עיניכם כאשר אתם חושבים על סליקת אשראי לעסקים, היא שהשירות הזה צריך להיות נוח ללקוח וכמה שיותר זמין. צאו נקודת הנחה שאם זה יהיה מסורבל או שמשהו לא יהיה נגיש, ברגע אחד אתם עלולים לאבד את הלקוח לטובת המתחרים שלכם, ולכן יש משמעות לשאלה באיזה שירות של סליקת אשראי אתם בוחרים לעסק שלכם. האופציה הנכונה תהיה סליקה שנותנת לכם מענה מושלם ומקיף תחת קורת גג אחת, וזה אומר שבין האפשרויות הקיימות צריכות להופיע:

 

  • סליקה שמתבצעת בדף הנחיתה של העסק שלכם
  • סליקה שמתבצעת כמובן ישירות באתר האינטרנט שלכם
  • ממשק נוח לעבודה עם לא מעט פלטפורמות אינטרנטיות שונות
  • אפשרות לשלוח ללקוח בתום הסליקה את הקבלה עבור התשלום
  • אבטחה והצפנה ברמה הגבוהה ביותר שיש

 

נושא האבטחה הינו אחד מהנושאים החשובים ביותר, כי אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוחות של היום מבינים היטב את העניין הזה. הם אומנם רגילים לקנות אונליין כל מה שאפשר, אך הם לא יסכימו לשלם בשיטת סליקה שלא יוגדר מראש שהיא מאובטחת ולא מהווה כל סכנה לפרטי האשראי. בנוסף לכל אלה, כאשר מדברים היום על סליקת אשראי לעסקים, רצוי מאוד לוודא שיש גם חיבור לסמארטפון. היום יותר ויותר לקוחות משלמים בעזרת הנייד ולכן, אם אתם יכולים לבחור בסליקה שמתאימה גם לתשלום בנייד, מה טוב.

 

כמה עמלה תשלמו על כל עסקה?

 

חברה מקצועית של סליקת אשראי מאפשרת לכם להשתמש במערכת שלה, נותנת לכם את כל הממשקים והאופציות שהיא בנתה ולכן טבעי שתשלמו לה עמלה. מצד שני, אל תשכחו: יש תחרות מאוד גדולה בין החברות שמציעות פתרונות שונים בתחום הזה, מה שמסביר מדוע אתם לא חייבים להסכים לשלם מחירים מאוד גבוהים של עמלה על כל סליקה הלקוח מבצע. לכן יש טעם לבדוק את הנקודה הזאת לעומק, לראות במי אתם בוחרים וכמה תשלמו בסופו של דבר על העניין. אתם תראו שמהרגע שבו תוסיפו לעסק שלכם את אופציית סליקת האשראי היקף העסקאות החודשי שתעשו יהיה גדול יותר ולכן זה מומלץ בחום.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן