מבזקים

צוות שי פינוי דירה מיון תכולה פינוי פסולת ניקיון יסודי וארגון הבית

ברוב המקרים שכשמדברים על הצורך בפינוי פסולת ניקיון דירות כתוצאה מכך מדברים על הפרעה טורדנית כפייתית ובמילה אחתOCD  ( Obsessive Compulsive Disorder). במצב של אגירה מדברים על לא מעט אנשים שיש להם נטייה לאגור כל מיני דברים שאין הם צריכים אותם והתוצאה? כמויות גדולות של פריטים מכל הסוגים הנחשבים בלא מעט מקרים מוגזמים ואף מסכני חיים.

האם לאדם שמעדיף את האגירה על החיים הנורמטיביים זה מפריע? בצער גדול אפשר לומר כי יש אגרנים שירגישו מבוכה ולא יספרו על כך ואילו יש כאלה שלא יהיה להם מושג כי מצבם מסכן ולא רק את חייהם.

 

למה הם אוגרים ואיך אפשר למנוע את זה?
רוב האנשים/ בני המשפחה והמכרים שמנסים לסייע לאגרן לא באמת מבינים את עומק הבעיה וחוטאים בטעות הגדולה ביותר – הם כופים על האגרן “להפסיק” עושים הכול בדוחק ולעיתים מפעילים התנהגות שמפחידה את האגרן וגורמת לו להיות אגרסיבי בלא מעט מקרים. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם ניסיתם כבר הכול ולא הצלחתם לסייע לבן המשפחה שלכם שאגר כמויות ענקיות של זבל בבית המגורים שלו ובכך הזיק לעצמו ולסביבה?

עצרו רגע, אתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד, האדם העומד מולכם מפחד, הוא לא באמת מסוכן כמו שהוא מפחד לזרוק את הפריטים שצבר. החפצים אולי נראים חסרי תועלת אבל משום מה הם אלה המתחזקים את הביטחון העצמי שאבד עם השנים לאותו האדם וכאן דווקא כאן אולי חשוב להשאיר את המשימה הזאת ליודעי דבר.

 

מי מפנה דירות שיש צורך בצע בהן ניקיון פסולת וזבל?
במעמד הזה בו האגרן זקוק לעזרה ולא יודע לאן לצעוק אותה אם בכלל חשוב להכניס לתמונה מפנים שהם מומחים ספציפיים בפינויים מהסוג הנ”ל . שי פינוי דירה מומחה לפינוי דירות מזוהמות אבל רוב עיסוקו וידיעותיו בתחומי סידור בתים, ניקיון ובעיקר מיגור הזבל והסכנה מחייו של יקיריכם- האגרן המתקשה להיפרד מהחפץ.
אנשים שקונים/ אוגרים מכל הבא ליד סובלים מהזנחה ולא תמיד יודעים לבקש את העזרה, אבל כשהם נתקלים באדם הנכון החיים שלהם בהחלט יכולים להראות אחרת. רוצים לעזור להם? האם בן משפחה או קרוב שלכם אוגר ללא הכרה בקבוקים, עיתונים, חוברות, ציוד ותכולה ללא  הכרה? אל תתמודדו עם זה לבד, לפני שבכלל נתחיל לדבר אתכם על אגירה, והשלכותיה אולי כדאי לדבר על הפתרון עצמו.

 

מתי זה התחיל ואיך זה מסתיים? האגירה מאז ועד היום
כפי שהבנתם, בעיית האגירה לא תעלם מעצמה ובפרט כאשר היא קיימת אצל מבוגרים אשר סובלים ממנה יחסית מגיל צעיר. הפחד הזה, החשיבות לחפץ, משהו שילך לאיבוד, כך פחות או יותר מרגיש אגרן אם כי עד שלא תיכנסו לנעליו לא תדעו לעולם את מה שהוא עובר! זה יכול להיות קבצי עיתונים, כתבי עת, בגדים, תיקים ישנים, ספרים, ניירת שלא נקראה ואפילו ניירות טואלט משומשים מפוזרים בכל פינה.

 

מי עוזר בפינוי דירה מלאה בפסולת?
זה יכול להיות סופה של אגירה אבל בו זמנית גם בעיה עם מבוי סתום, רוצים לשים לזה סוף? זכרו, כשאתם מפנים דירה של אגרן שעודנו בחיים או שאבד מן החיים, אתם עלולים להיתקל בין היתר גם בדברים חדשים שרכש אבל לכם לא יהיה מושג נוכח כמות הזבל האדירה – שואלים מה אנחנו היינו עושים במקומכם? שי פינוי דירה– מומחה לפינוי דירה, יודע לפנות את כמויות הזבל אבל יודע לזהות גם את החפצים החדשים שנקנו ושווים לא מעט – חפצים ורכישות שניתן עדיין להשיב לחנות ולהזדכות בלא מעט כסף שנדמה כי אבד נוכח מסע הקניות “המאכיל את הפחד” של האגרן.
הקשר בין השבחת נכס לבין מיגור האשפה והאגרנות
אחד היתרונות הגדולים ביותר בבחירת מומחה לפינוי דירות עמוסות בזבל קשור בהשבחת הנכס ולכן אם בנוסף יש בבעלותכם נכס בר פוטנציאל כספי, הגיע הזמן לממש אותו! כאן ועכשיו השירותים של פינוי הדירה יודעים, יכולים ומאפשרים גם לכם להשביח את הנכס, להשכירו ואף למכור אותו לכל המרבה במחיר והכול בזכות פינוי שפוי ונכון- פינוי דירה עם תוצאות.

מבלי להכניס את עצמכם להוצאות גבוהות, מבלי לשפץ במחירים שלא מתאימים לתקציב שהקצבתם כל מה שאתם עושים זה בוחרים מפנה דירות מקצועי, לא מסתכנים בקנסות ומפנים כמה שיותר את האשפה שהולכת ופוגעת בערכם האישי ובו זמנית גם בערכו הכספי של הנכס.
פגישה אחת, מפנה ויועצים מקצועיים, סקירה מדויקת של הנכס, הבנת המשימה, הענקת לוח זמנים והנה זה עובר לדבר המושלם ביותר- הפעם נכס נקי ביותר והכי חשוב? השארת הפסולת המסכנת מאחור.
כך באמצעות שירותי הפינוי אותם אתם בוחרים אתם לא רק מקצרים את הזמן ואת העלויות אלא גם מדללים כמות לא קטנה של פריטים ומאפשרים למי שאתם אוהבים באמת לחיות- הפעם באמת!

 

מה עושה מפנה דירות אגרנות כפייתית?
זה יכול להיות נכס למכירה, השכרה ומגורים, המטרה היא למגר את תופעת האשפה וכאן נכנס לתמונה שי פינוי דירה שמספק לכם פגישה ראשונית, אבחון מהיר של המפגעים בנכס, חוזה מסודר, לוח זמנים ויציאה לדרך אחרת- דרך שלא הכרתם.
צוות פינוי מקצועי, ציוד מתאים, פינוי שמתחיל במיון בכדי שלא לאבד חפץ יקר ערך שמסתובב לו בין ערמות האשפה והכול תוך כדי נקיטת אמצעי הזהירות הנדרשים. כמו כן שמירה על פרטיות הדיירים, ניקיון הסביבה והכי חשוב? דירה שתאפשר לכם מכירה, השכרה, השבחה ומגורים מחודשים וטובים יותר עבור מי שאתם אוהבים באמת.
בסיום הניקיון, שטיפה יסודית של הנכס, חיטוי חוזר ונשנה בכדי להבטיח את אי הגעתם של אורחים לא רצויים. מעבר על חדרי שירותים ,מקלחת, חיטוי הכיור, בדיקת וניקיון אריחי הקרמיקה, פירוק ארונות מטבח ישנים ורעועים, מיגור קרדית אבק, תיקוני בלאי,  תיקון תריסים, סיוד קירות וכל מה שהופך בית שאינו ראוי למגורים לממלכה הפרטית שלכם.
אז למה עדיף שלא להתמודד עם פינוי דירה רווית פסולת לבד? מעבר לכל מה שנכתב כאן המפנה המקצועי מתמודד תוך זמן סביר עם כל השלכות הפסולת ומפגעי הפטרת, העובש, רטיבות, בעיות החשמל ועוד דברים כאלה ואחרים שהם הסיבה העיקרית למקור התחלואה מסכנת חיים.

איפה מוצאים מישהו שמארגן את הבית לאחר סילוק הפסולת?
בדומה לקבלן שלוקח על עצמו את כל פעילות הבנייה כך גם מפנה דירות מקצועי ומיומן הפועל על פי כל הסטנדרטים הנדרשים להצלחת המשימה. אז מה השלב הבא? אם חשבתם כי הפינוי מושתת רק על הנעת הזבל מנקודה אחת לנקודה אחרת שהרי טעיתם! כאן יידרש מכם לבדוק את הארונות, לארגן מחדש את החפצים, להזיז את מערכות הריהוט ולהשיב את הבית למצב התחזוקתי הראוי למגורים!
צריכים עזרה? לא יכולים להתמודד עם כל כך הרבה מטלות במעט מאוד זמן? שי פינוי דירה, מאפשר לכם ליהנות מתהליך מזורז של פינוי מקצועי על כל המשתמע מכך.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן