מבזקים

סער מבדל עצמו מבנט: מי שרוצה ביבי שלא יצביע עבורי

27AB085C-A0B6-4EC5-8F64-317962F98311

גדעון סער עשה היום צעד ענק בדרך לקץ קיסרות נתניהו ושליטתו במדינת ישראל. בניגוד לנפתלי בנט המסרב בעקשנות להתחייב שלא יחסור להיות הפודל של ביבי ויתמוך בהמשך מגוריו בבלפור, סער לא מבהיר שזה לא יקרה אלא הולך צעד אחד קדימה.

 

סער מבין שלא מספיקה אמירה נוסח בני גנץ. אף אחד לא יאמין לפוליטיקאי שיתחייב כללית לא לשבת תחת נתניהו. גנץ רמס ברגל גסה את האמון הציבורי בהבטחות.

 

לכן, סער הולך צעד אחד קדימה ואומר בראיון בערוץ 12 כי מי שרוצה שביבי ימשיך – שלא יצביע לרשימה שלו שעדיין אין לה שם.

.

סער נשאל האם הוא יכול להתחייב באופן ברור ורשמי שלא יישב תחת נתניהו ואמר במפורש: “אני מתכוון לנצח בבחירות, להביא שינוי ולהרכיב את הממשלה הבאה. העזיבה שלי היא הבעת אי אמון בנתניהו ובמה שהוא עושה למדינה ולליכוד.

.

וכאן מגיעה ההבטחה החד משמעית של סער והפנייה לציבור: ״אין סיכוי שאני עושה את כל הדרך הזו כדי להאריך את כהונתו. אני אומר זאת בבירור – מי שרוצה שנתניהו ימשיך להיות ראש ממשלה שלא יצביע בשבילי. מי שרוצה להחליף את השלטון במדינת ישראל – אני מבקש את קולו. אני מתמודד לראשות הממשלה”.

.

סער התייחס להתמודדות מול בנט על הבכורה: “אני רואה בנפתלי בנט פטריוט ישראלי, אבל אני בעל הסיכוי הטוב ביותר לחבר את כל עם ישראל ואת כל התנועות הפוליטיות לממשלה. אני רואה בבנט שותף. אני לא פוסל אף מפלגה, אני בוודאי לא פוסל את המפלגות החרדיות”.

.

סער אומר שחלק משרי הליכוד חושבים כמוהו אך חוששים להביע את דעתם: “שרי הליכוד, ואני מדבר עם רובם, לא אומרים משהו שונה ממה שאני אומר. הם אומרים את אותו דבר. הבעיה שלי עם נבחרי ציבור זה פער בין מה שאתה אומר בחדרים הסגורים לבין מה שהם אומרים בציבור. כל מה שאמרתי על נתניהו, הם גם אומרים”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן