ביטן אושפז ומוגדר חולה קורונה קשה

חבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד מי שמואשם בעבירות שחיתות חמורות אושפז בבית החולים קורונה ומצבו מוגדר קשה.

 

 

ביטן שחלה בקורונה והכניס עשרות לבידוד בשל הגעתו לאירוע ציבורי סובל מקשיי נשימה. בעבר המצב שבו היה ביטן היה מוגדר בינוני עכשיו שונה הקריטריון נוכח מיעוט החולים. כרגע ביטן הוא המאושפז היחיד במחלקה זו..

 

רבים כעסו על ביטן שהשתתף בטקס קבלת הפנים למאות עולים מאתיופיה יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נתניהו, שר הביטחון בני גנץ, ושר החוץ גבי אשכנזי, שר האוצר ישראל כץ, יו"ר הסוכנות היהודית יצחק (בוז'י) הרצוג, שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו-שטה שהחלימה מקורונה ובכירים נוספים.

.

גורמי רפואה מזהירים את הציבור משאננות בשל אישור החיסון ותחילת הליך הפצתו.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםטראמפ איים לפטר את ראש ה-FDA והחיסון של פייזר אושר מיידית
המאמר הבאסער מבדל עצמו מבנט: מי שרוצה ביבי שלא יצביע עבורי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.