הושלמה תבוסת טראמפ שכנראה ייעדר מהשבעת ביידן

האקטורים, נציגי חמישים המדינות המרכיבות את ארצות הברית סגרו את מעגל התבוסה של טראמפ כשאישרו הלילה ברוב גדול את נצחונו של ג׳ו ביידן בבחירות לנשיאות.

 

ביידן יושבע ב-20 בינואר אך ספק גדול אם הנשיא המובס דונלד טראמפ יגיע לטקס. כל הערעורים, הטריקים והשטיקים שעשו דונאלד טראמפ ואנשיו בניסיון לפסול את תוצאות הבחירות בבתי משפט שונים כשלו, אבל טראמפ ממשיך להתעקש שניצח. הוא נכנס למצב פרנואידי ומאמין שאכן דפקו אותו ושכל העולם נגדו.

 

עם השלמת המהלך הרשמי של בחירתו על ידי האלקטורים אמר הלילה ביידן: ״הדמוקרטיה ניצחה. עכשיו הזמן לפתוח דף חדש. אנחנו יודעים ששום דבר אפילו לא מגפה, או ניצול סמכות לרעה – לא יכול לכבות את הלהבה של הדמוקרטיה שלנו".

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

 

 

 

שיתוף:
מאמר קודםזן חדש אלים ומידבק במיוחד התגלה בבריטניה
המאמר הבאנתניהו בבידוד – ביטן מונשם
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.