מבזקים

איך לבחור אריזות קרטון למיתוג העסק?

תובנה נפוצה, בסיסית ומוכרת בעולם השיווק והמכירות כיום גורסת כי לכל חלק במוצר קיימת חשיבות כלשהי מבחינה שיווקית, כאשר במקרה של אריזת המוצר מדובר בחשיבות שיווקית ומיתוגית מהמעלה הראשונה. יותר ויותר בתי עסק ממגוון רחב ביותר של ענפי פעילות וייצור מכירים כיום בפוטנציאל השיווקי העצום הגלום במיתוג אריזות המוצר, באופן המשמש כעמוד תווך מרכזי גם במיתוג העסק כולו. כיצד מומלץ לבחור ולעצב אריזות קרטון  וקופסאות ממותגות עבור מוצרי העסק באופן אשר ימקסם את תרומתם למערך השיווק והמיתוג של העסק בכללותו?

 

עיצוב אריזה פרטנית עבור כל מוצר ומוצר

אחת מדרכי הפעולה הנפוצות כיום בכל הנוגע לעיצובן של אריזות מוצרים מסוגים שונים, גם כאלו הנבדלים ביניהם לחלוטין, היא לעצב ולייצר אריזות ייעודיות עבור כל מוצר ומוצר ספציפי. במקום לעצב אריזה מסוג אחד ולמכור בה מוצרים שונים כאשר רק הכיתוב ה”יבש” על האריזה מבדיל ביניהם, מעצבים אריזות קרטון ייעודיות עבור כל מוצר ובכך מייחדים אותו. כמובן שאמור לעבור קו מקשר משמעותי בין האריזות השונות (אשר יכול לבוא לכדי ביטוי, למשל, בצבע הכללי של האריזה, בצורתה הפיזית או בכל אלמנט מרכזי אחר), וכך ניתן לסייע לבנות מערך מיתוג ושיווק אחיד מצד אחד, אך עשיר במוצרים שונים וייחודיים מצד שני

 

לא סתם קופסאות ממותגות אלא חלק מרכזי במערך השיווק של העסק

על מנת לעצב ולבחור בצורה מושכלת וחכמה באמת את אריזות הקרטון עבור מוצרי העסק, חשוב להכיר בכך שמדובר בהרבה יותר מאשר “סתם” קופסאות ממותגות. כמובן שבפועל זה מה שהן, אך במקביל מדובר גם בחלק מרכזי ומשמעותי במערך השיווק והקידום של העסק כולו – לא פחות מכך! ככזה, יש להעניק לו את תשומת הלב הראויה והמשאבים ההולמים, ולמשל לשכור אנשי מקצוע מעולם השיווק ועיצוב המוצר על מנת שיסייעו לעסק לתכנן ולייצר את אריזות מוצריו. מדובר בהשקעה חד פעמית במרבית המקרים, אשר משתלמת ומחזירה את עצמה ללא כל ספק, כאשר מתבוננים בתמונה הרחבה ובוחנים את יעילות מערך השיווק של העסק כולו.

 

עבור עסקים קטנים בתחילת הדרך – אפשרות גם לעשות זאת בעצמך

בעוד לעיצוב אריזות מוצרי העסק חשיבות רבה ביותר מבחינת שיווק ומיתוג העסק (ולכן מומלץ להשקיע באנשי מקצוע על מנת להבטיח את האריזות המתאימות והנכונות ביותר עבור עסק ספציפי זה), כיום מדובר בתחום בו ניתן לעשות את התהליך גם לבד, ללא אנשי שיווק וכו’ אשר עלולים להיות יקרים מדי עבור חלק מהעסקים, במיוחד החדשים שביניהם.

עולם המחשוב והתקשורת של היום מאפשר לכל אחת ואחד מאיתנו, כולל מקימיהם של עסקים חדשים וקטנים (עדיין…) לשאוב רעיונות והשראה ממוצרים אחרים ולעצב בעצמנו את אריזות המוצרים. תהליך העיצוב, ההזמנה והייצור הוא פשוט ונגיש לכל, ויכול להיעשות אפילו מרחוק. כך ניתן לחסוך משמעותית בהוצאות השיווק ועיצוב המוצר ועדיין ליהנות מאריזות ייעודיות ומותאמות עבור כל מוצר ברמות ההדפסה והמיתוג הגבוהות ביותר.

מחפשים אריזות קרטון למיתוג העסק? היכנסו לקטלוג מוצרי האריזות הממותגות והמעוצבות בהתאמה אישית באתר פרי חשיבה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן