קבלו את המושיע התורן: רון חולדאי

טוב נו, לא אלמן ישראל ושום ואקום לא נותר מיותם. דקות ספורות אחרי שגנץ נתן את הופעתו הפאתטית שסתמה את הגולל על מפלגתו, קם לו ראש העיר של תל אביב זה 22 שנים והכריז על עצמו כמושיע הבא של ישראל. אגב, הוא עד כדי כך לא בטוח בעצמו שהוא לא עוזב את העירייה עד אחרי הבחירות. אז ורק לפי התוצאות הוא יחליט אם להתפטר או שיברח מהכנסת כדי להשאר על כס ראש העיר.

 

חולדאי בחליפת סבא חומה, מבריקה אך בלתי מחמיאה, צפוי לגבש סביבו את המרכז שלצד יאיר לפיד עם ניסנקורן ושלח ושרידי מפלגת העבודה. במקרה הטוב הוא ישתווה ללפיד. לא יותר מזה.

 

חולדאי מכוון לנמלטי כחול לבן ולמאוכזבי ביבי בליכוד שנמאס לו מהנאשם. הוא דיבר מפורשות לתומכי סער ולתומכי בנט וקרא להם להצטרף ולתמוך בו. בהמשך השבוע נדע אם הנאום שלו עבד.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכחול לבן התרסקה: גנץ נשאר עם ינקלביץ׳
המאמר הבאהמרגל פולארד הגיע לארץ במטוס פרטי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.