מבזקים

רוחאני מבטיח: נחסל את טראמפ עם סיום כהונתו

0DA1AF5E-6FE0-494E-9A78-46926E1FEE02

נשיא איראן חסן רוחאני חרג היום ממנהגו, איבד את קור רוחו הידוע והשמיע בנאום בשידור חי בטלוויזיה איום יוצא דופן בחומרתו כלפי דונאלד טראמפ. הוא הבטיח שמישהו מעושי דברו בעולם יחסל אותו לאחר סיום כהונתו.

.

 

אם כן, הנשיא האיראני רוחאני מאיים לחסל את דונאלד טראמפ לאחר סיום כהונתו בחודש הבא. הנשיא השמיע איום מפורש לפיו טראמפ איבד לא רק את הנשיאות שממנה הודח אלא שהוא צפוי לאבד גם את חייו. הדברים נאמרו בנאום לציון שנה לחיסולו של בכיר משמרות המפכה סולימאני. הפעולה מיוחסת לאמריקנים בסיוע מודיעין ישראלי.

.

פרשנים אומרים כי מדובר באיום חריג של רוחאני שאינו נהוג גם בעיתות זעם וכשהוא או אחרים נתקפים רגשות נקמה עזים. סולימאני היה בן טיפוחיו של המנהיג העליון של איראן ומותו הותיר חלל גדול לא רק מבחינה צבאית אלא גם בנפשו של הדובר הגם שסולימאני לא נחשב מקורב אליו ואף איים על מעמדו כנשיא איראן.

.

 

הדיווח כולל את השמעת דבריו החמורים. 

.

יצויין עם זאת כי איראן מקווה שעם כניסתו של ג׳ו ביידן לבית הלבן יחול שינוי במדינות האמריקנית כלפי איראן לרבות חידוש הסכם הגרעין והקלה משמעותית בסנקציות המוטלות עליה וההורסות את כלכלתה.

רמי יצהר, עניין מרכזי

.

 

טראמפ, תיזהר!

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן