רוחאני מבטיח: נחסל את טראמפ עם סיום כהונתו

נשיא איראן חסן רוחאני חרג היום ממנהגו, איבד את קור רוחו הידוע והשמיע בנאום בשידור חי בטלוויזיה איום יוצא דופן בחומרתו כלפי דונאלד טראמפ. הוא הבטיח שמישהו מעושי דברו בעולם יחסל אותו לאחר סיום כהונתו.

.

 

אם כן, הנשיא האיראני רוחאני מאיים לחסל את דונאלד טראמפ לאחר סיום כהונתו בחודש הבא. הנשיא השמיע איום מפורש לפיו טראמפ איבד לא רק את הנשיאות שממנה הודח אלא שהוא צפוי לאבד גם את חייו. הדברים נאמרו בנאום לציון שנה לחיסולו של בכיר משמרות המפכה סולימאני. הפעולה מיוחסת לאמריקנים בסיוע מודיעין ישראלי.

.

פרשנים אומרים כי מדובר באיום חריג של רוחאני שאינו נהוג גם בעיתות זעם וכשהוא או אחרים נתקפים רגשות נקמה עזים. סולימאני היה בן טיפוחיו של המנהיג העליון של איראן ומותו הותיר חלל גדול לא רק מבחינה צבאית אלא גם בנפשו של הדובר הגם שסולימאני לא נחשב מקורב אליו ואף איים על מעמדו כנשיא איראן.

.

 

הדיווח כולל את השמעת דבריו החמורים. 

.

יצויין עם זאת כי איראן מקווה שעם כניסתו של ג׳ו ביידן לבית הלבן יחול שינוי במדינות האמריקנית כלפי איראן לרבות חידוש הסכם הגרעין והקלה משמעותית בסנקציות המוטלות עליה וההורסות את כלכלתה.

רמי יצהר, עניין מרכזי

.

 

טראמפ, תיזהר!

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמפקד תחנת משטרה מואשם בתקיפת מפגינים קטינים
המאמר הבאדיווח: טראמפ יוזם תקיפה קרובה באיראן לפני עזיבתו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.