מבזקים

בני גנץ מתקרבן ומתבכיין: עזבו אותי תקעו לי סכין בגב

55180A78-7332-4590-87E1-AE4026A50D63

אם זה לא היה מצחיק היה מקום לבכות או לפחות לרחם על שר הביטחון האומלל שנשחט פוליטית ונוטחן עד דק בידי הקוסם נתניהו. זה מה שביבי עשה לאינסוף קודמי גנץ שהלכו שבי אחרי ביבי והתפתו לג׳ובים שבסופו של דבר אפילו לא הצליחו למלא כהלכה כי הבוס שם להם מקלות בגלגלים, הכשיל אותם ולבסוף גמר להם את הקריירה.

 

בסוף השבוע התראיין גנץ ואמר: ״

“עברתי תקופה לא פשוטה ואני מודה: זה לא נעים לראות חברים שמוותרים על המאבק ולא מצליחים לגייס את החוסן שנדרש בשביל להמשיך קדימה”, אמר גנץ.

.

“אין ספק שהעזיבה של אבי ניסנקורן היא אולי המכאיבה מכולן. כל אחד מהחברים שבחר לא להמשיך זה סוג של כאב אישי. בסופו של דבר כל האנשים האלה בחוסן-כחול לבן הם אנשים שאני בחרתי עם פינצטה אחד אחד, הבאתי אותם לתוך הרשימה, קשרתי את המושכות של המפלגה הזאת ומשכתי אותם אחריי למקומות שהם הגיעו. כל אחד מהם בחר את דרכו, בין שקשה לו להמשיך ובין שיש לו הזדמנות אחרת”.

.

גנץ נשאל על האמירה שצוטטה בידיעות:

אבי ניסנקורן תקע לך סכין בגב? “אמרתי שכן. ואני שהבאתי אותו, צירפתי אותו, התייעצתי, התנהגתי אליו כשותף, קיבלתי את דעתו ב-99% מהמקרים, בסופו של דבר מצא לעצמו איזושהי פלטפורמה אחרת שאיתה הוא חושב שהוא יגיע יותר רחוק. אני מטיל בזה ספק”.

.

ומה הוא חושב על חברי מפלגתו שנטשו אותו? “יאיר לפיד לצערי שונא אנשים. אסף זמיר לא החזיק מעמד, אני מעריך אותו מאוד ומאחל לו בהצלחה, וגבי אשכנזי חבר נאמן, שותף לדרך – מאחל לו את כל הטוב שבעולם”. ומה לגבי נתניהו? “מורכב מאוד”, דברי גנץ.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן