מבזקים

המומחים של שיפוצים ומרוצים מסבירים: כך תשפצו את הבית במחיר הגיוני

החדשות האחרונות בתחום השיפוצים והבנייה הן שנכון להיום ניתן לבחור את אותה חברה אמינה ומקצועית  אשר יכולה להבטיח לכם שיפוץ ביתי במחיר הגיוני. אז מה חשוב לדעת טרם ההחלטה לשכור את שירותיה של חברה העוסקת בתחום השיפוצים? התחילו לקרוא…

התאמת השיפוץ לתקציב הלקוח

בעלי דירות אינם ממהרים לשפץ את הנכס שלהם ללא סיבה. ישנם בעלי דירות שמחליטים לשפץ את הנכס על מנת להעלות את ערכו, וזאת על מנת שהם יוכלו לדרוש עבורו שכירות גבוהה יותר. אחרים מחליטים על מכירת הנכס ומעוניינים למכור אותו במחיר הטוב ביותר ויש גם כאלו שמחליטים לדחות את התיקון של בעיות אלו ואחרות בדירה ופונים אל חברת השיפוצים שתתקן את הבעיות בדירה ובמקביל תבצע עבודות שיפוץ בדירה במחיר כולל ומשתלם.

אם בעבר חברת השיפוצים או בעל המקצוע הכתיבו את השיפוצים הדרושים בדירה ואת המחיר עבור אותם שיפוצים, נכון להיום יש אפשרות להתאים את שיפוץ הבית לתקציב הקיים של הלקוח וזאת אם הלקוח מחליט לפנות אל חברת שיפוצים ומרוצים. מדובר בחברה בעלת ניסיון ומוניטין מקצועי אשר מבטיחה ללקוחותיה התאמה אישית של מחיר שיפוץ הבית לתקציבם.

מחירון שיפוצים – שיקוף ללקוחות

הצעד הראשון בבחירת חברת שיפוצים תמיד יהיה לבדוק אודות הרקע של החברה. לאחר בדיקה וידיעה שמדובר על חברת שיפוצים בעלת ניסיון ומוניטין מוצלח בתחום של שיפוץ בתים ודירות, יש לוודא שהמדיניות של החברה היא מדיניות של שקיפות כלפי לקוחותיה, דבר שיבוא לידי ביטוי באתר של החברה. כלומר, שאותה חברה לא תהסס לפרסם באתר הבית שלה מחירון שיפוצים ועבודות נוספות. חברה אמינה לעולם לא תהסס לפרסם תעריפון שיפוצים, שכן היא כל כך בטוחה באיכות העבודות אותן היא מבצעת, בניסיון העובדים שלה והספקים שלה, באחריות שלה כלפי הלקוח ובמוניטין המקצועי שלה, שהיא בוחרת לפרסם את הדברים כפי שהם. מה שנקרא: “כולל מע”מ”.

התרשמות מהחברה ובניית תקציב

מעוניינים לקבל הצעת מחיר של אותו מסלול שיפוץ דירה בו כדאי לכם לבחור? בקרו בף האודות של חברת השיפוצים וקראו אודותיה. קחו בחשבון שאם מדובר על חברה שקיימת יותר מעשרים שנה, קרוב לוודאי שמדובר על חברה עם גב כלכלי שמצליחה לספק את העבודה ללקוחותיה במשך שנים רבות ויכולה להציג בפניכם רשימה של לקוחות מרוצים. לאחר מכן, היכנסו אל דף ההמלצות של החברה וקראו מעט באשר לחוות הדעת של לקוחות העבר של החברה והתרשמו. לאחר שהתרשמתם שאכן מדובר כאן על חברת שיפוצים אמינה ומקצועית שמעסיקה את טובי המומחים שכל הקשור אל עבודות שיפוץ בבית, היכנסו לעמוד מחירון שיפוצים המפורסם באתר, התרשמו ובנו לעצמכם תכנית שיפוצים במחיר המתאים לכיסכם.

שיפוץ דירה – טיפים חשובים טרם שיפוץ

  • ייעוץ והצעת מחיר – שירותי הייעוץ והצעת המחיר שהחברה תספק לכם יחסכו לכם בזמן ובכסף.
  • סוג שיפוץ – עלות השיפוץ תלויה במורכבות עבודת השיפוץ הנדרשת, סוג השיפוץ וגודל הדירה.
  • הגדרת תקציב – הגדירו תקציב מראש ועדכנו את חברת השיפוצים וזאת על מנת שתשלח לכם הצעת מחיר בהתאם לתקציב זה.
  • פטור מארנונה – הגישו בקשת פטור מארנונה בתקופת השיפוצים למחלקת הארנונה של העירייה.

בהצלחה!

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן