אדלשטיין: יש מספיק חיסונים וכולנו נקבל שתי זריקות במועדן

שר הבריאות יולי אדלשטיין שלל מכל וכל את רעיון העיוועים המטופש של הפרופסור הפורש גרוטו להמנע מהזרקת חיסון שני ובמקום זאת לחסן אחרים המעוניינים בכך.

 

גרוטו הסתמך בהצעתו האידיוטית על החלטה בריטית לנהוג כך – דבר שגרר ביקורת אימתנית מצד ארגון הבריאות העולמי ומצד יצרניות החיסונים. הללו הזהירו כי התוצאה תהיה שכולם יהיו לא חסינים ומדביקים במקום להגדיל בהדרגה את מספר האזרחים החסינים ב-95%.

 

שר הבריאות יולי אדלשטיין אמר כי "אין מחסור במנות חיסון". השר הדגיש כי"במדינת ישראל לא תהיה מדיניות של חיסון אחד. החיסון המלא לפי כל המחקרים והניסויים של חברת פייזר מגיע אחרי שתי מנות, לא נעשה חצי עבודה כדי לשפר את המספרים".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהמומחים של שיפוצים ומרוצים מסבירים: כך תשפצו את הבית במחיר הגיוני
המאמר הבאנשיאת מועצת העיתונות דליה דורנר פרשה במפתיע
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.