מבזקים

חולדאי משתולל: פיטר את סגניתו באופן מביש

E6413936-6F74-46BB-9FE2-3EF117F1ECE3

רון חולדאי מתנהג בצורה חוליגניסטית. לא רק נאום ההצטרפות שלו למערכת הבחירות היה חצוף ותוקפני. מאז הוא גם מתנהג בהתאם.

 

היום פיטר פומבית ובאופן מבחיל את סגניתו בעירייה ציפי ברנד. הוא עשה זאת האופן מביש במיוחד: במייל ששלח לכל חברי מועצת העיר.

 

ההיגיון אומר שלו בשל כך, חולדאי אינו ראוי להיות יותר מסתם ח״כ יאוד ושולי מן הסוג שביבי מתהדר בהם השכם והערב. בושה וחרפה.

 

וכך כתב ראש העיר החצוף במכתב הפיטורין לבראנד.

 

ראש העיר תל אביב רון חולדאי המתמודד לכנסת בבחירות הקרובות פיטר אמש את סגניתו ציפי ברנד באמצעות מכתב פומבי ששיגר במייל לכלל חברי מועצת העיר.

“לדאבוני זה תקופה ארוכה את פועלת – פעם אחר פעם – על דעת עצמך ותוך התעלמות בוטה מעמדות הגורמים המקצועיים העירוניים ומהנחיות”, כתב לה חולדאי.

ראש העיר הוסיף, “את לצערי מעדיפה על פי רוב צעדים פופוליסטיים על פני מהלכים שקולים. הבלגתי על שורה ארוכה ומתמשכת של מעשים והתבטאויות ברוח זו מתוך תחושת מחויבות ליתר חברי סיעתך. חוששני שלא פירשת זאת נכון וראית בכך לגיטימציה להתנהגות לא אחראית”.

.

ברנד הגיבה:

“האיש שמתייחס כרגע לתל אביב כחלטורה זמנית לסידור עבודה, ועסוק בפוליטיקה הארצית כנראה חושש ממי שמשקיעה את כל זמנה ברווחת התושבים ושהטלפון שלה פתוח”.

.

“בחצי שנה האחרונה ראש העיר אינו עסוק במשבר שהעיר מצויה בו, הפקידות השתלטה על העיר, הגנים לא עובדים בימי שישי, העירייה גובה אגרות ותשלומים מעסקים שעומדים סגורים. אני מבטיחה להמשיך להילחם על העקרונות שלנו התל אביבים – ללא מורא מאף פוליטיקאי”, כתבה.

.

עוד הוסיפה: “העיר ותושביה נמצאים בתקופה מאתגרת, הקוקפיט לא יישאר ריק ואנחנו לא ניתן לתל אביב יפו לאבד גובה. בימים הקרובים אודיע על המשך צעדיי, לבינתיים הולכת לישון גאה בדרכי וגאה בכך שנלחמתי ועוד אלחם עבורכם”.

.

עניין מרכזי

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן