מבזקים

נתניהו מחלק את החיסונים בקומבינות ובאופן מושחת

A4D3BA54-33B1-4A7D-9E43-722305DD2C88

קומבינות ושחיתויות בחלוקת החיסונים כך מאשים גדעון סער המשמיע היום את המתקפה הקשה ביותר עד כה נגד ביבי. סער קורא למי שרוצה את ביבי כראש ממשלה אחרי הבחירות לא להצביע עבורו.

 

במקביל, עוסקים יריבי סער ובעבר עמיתיו לליכוד בחיטוט אובססיבי במטרה ללכלך אותו בנוסח מה שנעשה לגנץ לפני הבחירות הקודמות.

.

גדעון סער לא עושה רושם של נבהל:

ממשלת ישראל אכזבה. נתניהו נכשל כישלון מנהיגותי וניהולי מוחלט. דבר אחד ברור: מי שכשל- לא יוכל לתקן. אזרחי ישראל, ערב הכניסה לסגר נוסף חייבים לומר את האמת- לא היינו אמורים להגיע לסגר הזה.

.

אזרחי ישראל וכלכלת ישראל שילמו מחירים כבדים כדי שלא נגיע לסגר הזה. יש ענפים שלמים שעוד לא נפתחו מהסגר השני, ומאות אלפי אזרחים שעוד לא חזרו לעבודתם. בידי מדינת ישראל יש כלים שיכלו למנוע את הסגר הזה. אבל ממשלת ישראל אכזבה. נתניהו נכשל כישלון מנהיגותי וניהולי מוחלט.

.

הכלכלה קרסה. שנת הלימודים נהרסה. עשרות אלפי עסקים התרסקו. אמון הציבור אבד. והיום – שוב עומדים אזרחי ישראל לשלם מחיר כבד על כישלונות ממשלתם.

.

אין דוגמא אישית. אין ניהול. אין תכנית. אין סדר. ואין לקיחת אחריות. זה יכול היה להימנע. אפשר היה לפעול אחרת. הממשלה סירבה לבצע בדיקות כלל ארציות, כפי שהצעתי, ולהוריד את התחלואה באמצעים הרבה פחות קטלניים לכלכלה ולחברה מסגר. לא התקיימה אכיפה אפקטיבית במוקדי התקהלות. לא הועברו סמכויות לרשויות המקומיות. לא בלמו את יבוא הנגיף מחו”ל באמצעות בדיקות לשבים בנתב”ג.

.

נתניהו נוהג לטפוח לעצמו על השכם על הבאת החיסונים, אך החיסונים אותם מממנים אזרחי ישראל, מחולקים בברדק ובקומבינות ולא לפי אמות המידה שנקבעו. ההימנעות מחיסון עובדי ההוראה עד כה מקוממת, ויש לבצעה מיד – כדי לאפשר חזרה בטוחה ללימודים בהקדם. הסגר הוא עובדה. ואני קורא לאזרחי ישראל, לפעול על פי ההנחיות המחייבות. על ממשלת ישראל לאכוף באופן שוויוני את הסגר בכלל האוכלוסייה ובכל חלקי הארץ.

.

נתניהו מנסה לצייר תמונה ורודה, אך האמת היא שישראל נכנסת לתקופה קשה. התחלואה תהיה גבוהה עוד יותר לפני שהמצב ישתפר.

.

לצערי, נדע עוד הרבה קורבנות בנפש. כל אחת ואחד מהם – עולם ומלואו. המצב הכלכלי קשה ועוד יהיה קשה הרבה יותר. את הנזקים שנגרמו בשנת הלימודים הזאת ואת הפערים שנוצרו – יהיה צריך לעבוד קשה כדי לתקן. דבר אחד ברור: מי שכשל – לא יוכל לתקן.

אני מתחייב בפניכם: אם תתנו בנו את אמונכם – אנחנו נצמיח מחדש את הכלכלה.

.

נעביר מידית את תקציב 2021, לצד רפורמות חיוניות להורדת יוקר המחיה ולחידוש הצמיחה. נחזיר חצי מיליון ישראלים לעבודה ונייצר רבע מיליון מקומות עבודה חדשים. נהפוך את האכזבה לתקווה. מי שכשל לא יוכל לתקן. אנחנו פה כדי לתת תקווה חדשה לישראל.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

.
עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן