ברוך שפטרנו: חולדאי התחייב להתפטר מהעירייה אחרי הבחירות

רון חולדאי ורשימתו הדלה כנראה יהיו בכנסת הבאה אבל לא במעמד שחולדאי חלם עליו. הוא רצה להיות בני גנץ ובסוף יהיה בקושי עמיר פרץ עם 5-6 מנדטים חסרי משמעות.

 

החולדה התל אביבית תיעלם לפחות מן העיר הגדולה וזו ברכה עצומה לא רק לתושבי העיר. חולדאי היה בשנים האחרונות ראש עיר רע, רע מאוד. במוצאי שבת ונוכח הקריסה שלו האמון הציבורי הוא התחייב לראשונה להתפטר מראשות העיר מייד לאחר שיושבע כחבר כנסת. יש לקוות שזה יקרה גם אם לא יצליח לעבור את אחוז החסימה.

 

בראיון לערוץ 12 אמר חולדאי: ״סיימתי את תפקידי כראש עיר, אתפטר לאחר שאהפוך לחבר כנסת.  כבר השלמתי עם העובדה שסיימתי את הפרק הזה החיי״. הוא הודה כי הוא מכוון לראשות הממשלה אך גם שיסתפק במועט ויעמיד עצמו לרשות הממלכה כהגדרתו.  תקוותיו להיות איש מפתח בבחירות נגוזו במהירות מסחררת מלכתחילה השיג הסקר ראשוני רק כ-8 מנדטים ובסוף השבוע צנחה התמיכה בו ובניסנקורן ל-5 בלבד. עוד שבוע שבועיים כאלה והוא ייעלם אל מתחת לאחוז החסימה. לא נורא. האיש מיותר לגמרי בכנסת.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםטראמפ יודח בהליך בזק מביש
המאמר הבאנתניהו מתרפס בפני נכדים של רבנים ודופק את הציבור הרחב
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.