לפיד נפרד גם מבוגי יעלון

יאיר לפיד ויתר גם על בוגי יעלון ונפרד ממנו וממפלגתו הזערורית תל״ם באיחול הזה: "מעריך ומכבד מאוד את יעלון ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך".

.

לפיד היה מוכן להמשיך עם בוגי אבל בתנאי שייטמע ביש עתיד ויוותר על רשימתו. המשמעות המעשית היא שיהיה נתון לחסדי יש עתיד. יעלון הבין שהדרך היחידה שלו היא לצאת למסע חתחתים בודד במערכת המפוצלת ממילא לקראת הבחירות הבאות.

 

כרגע מחפש בוגי שותפים. חגי לוין יהיה אחד מהם. לוין הוא מראשי המבקרים את התנהלות מערכת הבריאות. יעלון עצמו נחל תבוסות לא פשוטות מאז שנכנס לפוליטיקה. הקשה מכולן היתה עריקת הנדל והאוזר לחיקו של נתניהו. השניים שעכשיו אצל גדעון סער מנעו בעצם אפשרות להקמת קואליציה ללא נתניהו.

 

סיכויי יעלון לעבור את אחוז החסימה בריצה עצמאית אפסיים עד בלתי קיימים לכן, אם ברצונו לשרוד עליו לנסות לחבור למישהו, לגנץ למשל. אפילו זו אפשרות קלושה למדי ולכן סביר שיעלון בחוץ.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהחל מבצע זריקת החיסון השניה
המאמר הבאטראמפ יודח בהליך בזק מביש
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.