נתניהו מתרפס בפני נכדים של רבנים ודופק את הציבור הרחב

מספר החולים קשה או קריטי לפי נתני משרד הבריאות ממריא היום ל-1,030. בסוף השבוע נהרגו יותר מ-60 איש מהנגיף בארץ.

.

במרכזים חרדיים בירושלים ובמקומות אחרים – ציפצוף מופגן על החוק. בתי ספר וחנויות פתוחים, התקהלויות פומביות והכל בחסות נתניהו ואוחנה שאינם עושים דבר לדכא את ההמרדה.

.
במקום זאת, נתניהו מתחנן בפני נכדים של רבנים, מחלק להם מיליארדים ומחתנין בכניעה מבישה. במקום לאכוף ולסגור את ברז התקציב – דממה. למי כן דוחפים קנסות? לחילונים ולעירונים. שיאי רישום דוחות לאזרחים נורמטיביים והתעמרות משטרתית במי שאין לו כוח פוליטי על ביבי. גיבור על חלשים.

.

ואם לא די בכך, דאגה עולמית: המוטציה הדרום אפריקנית סופר מסוכנת. מחלימים שבגופם נוגדנים שפותחו אגב כינון הנגיף בגופם אינם חסינים מן הווריאנט ועלולים לחלות מחדש ולסבול אף יותר מהסיבוב הראשון שממנו יצאו חיים.

צילום: רץ ברשתות החברתיות.

 

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA.

 

 

שיתוף:
מאמר קודםברוך שפטרנו: חולדאי התחייב להתפטר מהעירייה אחרי הבחירות
המאמר הבאתל אביבי נעצר לאחר שוד אופניים חשמליים מקטין
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.