טראמפ הודח בבושת פנים גם בתמיכה רפובליקנית

הנשיא טראמפ הפך לנשיא הראשון בתולדות ארה״ב המודח פעמיים. בית הנבחרים הצביע והכריע ברוב חסר תקדים של 232 נגד 197. בין התומכים היו גם עשרה רפובליקנים. חמישה לא הצביעו.

,
טראמפ עוזב את הבית הלבן בשבוע הבא עם השבעתו של ג׳ו ביידן. הליך אישור ההדחה עובר לסנאט ואם יאושר שם ייפסל טראמפ לצמיתות מכל אפשרות למלא תפקיד רישמי בממשל האמריקני.

.

טראמפ נזרק גם מכל הרשתות החברתיות והיום פסלה אותו גוגל מהאלעת סירטונים ליוטיוב למשך שבוע לפחות.

 

כוחות הביטחון נערכים ברחבי המדינה לאפשרות של מהומות מצד מעריצי טראמפ בשבוע הבא בעת השבעת הנשיא הבא ג׳ו ביידן. טראמפ קרא למעריציו להמנע מאלימות.

.
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהגרלת הגרין קארד – במה מדובר והאם זה רלבנטי גם עבורנו?
המאמר הבאירושלים החתימה מאמן או רס״ר משמעת?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.