מבזקים

הסגר הוא משחק פוליטי של כווולם לא רק של נתניהו

411E01B3-6073-4CB1-B647-5E1EF66EC888

תל אביב מלאה שלטי חוצות בגנות נתניהו. על החתום – חלק מהמגזר שנתניהו מחזר אחריו אחרי שנסתמה באר האופציות האחרות לבני ברית שינציחו את המשך התגוררותו בבלפור.

.

בוגי יעלון מאשים את נתניהו בניצול ציני של הנגיף למרכיו הפוליטיים. תוך כדי אמירת הדברים והפצתם הוא עצמו עושה זאת.

.

בראשיתו של שבוע חדש גם חולדאי עושה בדיוק אותו דבר בהצבירו כי בעוד שבוע שבועיים הוא יפתח את מוסדות התרבות בתל אביב לכל מי שקיבל את החיסון השני. כמובן שזה קישקוש בחירות. אתה הרי לא יכול להחליט מה שבא לך בעיר שעליה את מופקד זאת בניגוד לחוק ולתקנות מה גם שזה מסוכן ועלול להפוך את תל אביב למחנה הדבקה המוני אפילו יותר מן המרכזים החרדיים.

 

אז לקשקש אפשר כי זה רק מתסיס ויכול לקושש כמה עלובי חיים ממורמרים שיעזרו לו לעבור את אחוז החסימה שמתרחק מחולדאי על בסיס יומי.

.

*יו”ר מפלגת ישראל ביתנו, ח”כ אביגדור ליברמן כתב:*

אסור להאריך את הסגר הכללי אפילו בדקה אחת.

.

הכוונה להאריך את הסגר הכללי, בשל נתוני תחלואה גבוהים בערים מסוימות ברחבי הארץ, מוכיחה שאין פה ניהול של המשבר אלא ניצול שלו.

כשאחוז המאומתים לקורונה בבית”ר עילית הוא 29% ובמצפה רמון 1% בלבד, אין שום הצדקה להכניס לסגר את תושבי מצפה רמון או יישובים נוספים עם נתוני תחלואה נמוכים.

.

סגר כללי נועד אך ורק בשביל לרצות את דרעי, ליצמן וגפני ובתמורה “הם יעשו כל מה שנתניהו יגיד להם”.

.

חגיגות החיסונים של נתניהו, לצד המתחסן ה-100, ה-300, ה-471 והמיליון, בזמן שנתוני התחלואה ב-4 הימים האחרונים הם בין 9,000 ל-10,000 חולים חדשים ביום, בתי החולים הציבוריים במצב חירום, בכל יום כ-6,000 עסקים קורסים והמחיר הכלכלי של כל שבוע סגר הוא 2.5 מיליארד ש”ח, הם לא יותר מקמפיין בחירות על חשבון הציבור וניצול ציני של מגפת הקורונה.

.

אני קורא לשרי הממשלה להתנגד בתוקף להארכת הסגר הכללי ולעבור לסגרים ממוקדים בערים בהן התחלואה גבוהה.

.

עניין מרכזי

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן