מבזקים

השקעה בהוד השרון החל מ-199,000 ₪? כן, זה אפשרי

הוד השרון נחשבת לאחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר עבור משקיעים בתחום הנדל”ן. בשנים האחרונות, חלה בעיר תנופת בנייה חדה המושכת אליה משפחות צעירות המחפשות אחר איכות חיים והזדמנויות תעסוקה איכותיות. מיזמים רבים מתוכננים על שפע הקרקעות החקלאיות בסביבתה. על אף שרבים קופצים כיום על המציאה ורוכשים את הקרקע כעת, כאשר המחירים נמוכים, ישנם לא מעט משקיעים שעודם נרתעים מרכישה כזו. לא פעם, תהליכי הפשרת הקרקעות נגררו במשך שנים והפכו את ההשקעה לבלתי משתלמת. כעת, פרויקט חדשני ומרגש צד את סקרנותם של משקיעים רבים ומציע מגרשים למכירה ברכישה בטוחה מאי פעם.

מהו פרויקט הר 1202 בהוד השרון?

במשך שנים, מתכננת עיריית הוד השרון מתווה להקמת מתחמי תעשיות היי-טק נרחבים בהוד השרון שימשכו אליה אוכלוסייה חדשה ויתחרו במתחמי ההייטק ברעננה וכפר סבא. כחלק מתוכנית זו, יזמה העירייה פרויקטים לבניית שכונות יוקרה המציעות מגורים בסביבה ירוקה ושקטה בלב אזור השרון. הפרויקט הראשון בתוכנית זו, 1201, כבר נמצא בעיצומו של תהליך הבניה. כעת, תוכנית חדשה לרכישת דירות ומשרדים להשקעה זמינה לרכישה במחירי כניסה אטרקטיביים במיוחד.

 

 

 

הקרקעות כבר הופשרו

קרקע בהוד השרון – פרויקט הר 1202 יכלול פארק הייטק ושכונת מגורים המתפרש על פני 1,000 דונם. במשרדים, זמינה למשקיעים זכות למשרדים להשקעה בגודל 100 מ”ר החל מ-200,000 ₪ בלבד ועבור זכות לדירת 4 חדרים ב-450,000 ₪.

להבדיל מפרויקטים אחרים המתוכננים לקום על קרקעות חקלאיות, אלמנט הסיכון צומצם משמעותית. יזמית הפרויקט היא הרשות המקומית והיא מחויבת לו כחלק ממתווה התוכנית לפיתוח העיר. תוכניות הבנייה כבר אושרו על ידי ועדות התכנון הרלוונטיות והקרקעות הופשרו. כעת, נמצאות הקרקעות בשלב הפרצלציה ויהיו מוכנות לבנייה תוך 2-4 שנים בלבד. לאחר סיום שלב זה, צפוי ערך הקרקע להכפיל את עצמו לכל הפחות. משמעות הדבר היא כי ניתן יהיה להפיק תשואה משתלמת ומהירה, גם אם נבחר שלא לנצל את זכות הבנייה שלנו.

מגרשים למכירה בהוד השרון

לא סתם הפכה הוד השרון ליעד מועדף על משקיעים. איכות החיים והשקט לצד הקרבה למרכז הופכות אותה לאחת הערים המבוקשות בישראל ומציעה חוויית מגורים אופטימלית.

  • הוד השרון נמצאת 30 דקות בלבד מתל אביב וממוקמת בקרבה לצירי תנועה מרכזיים. כמו כן, ישנן שתי תחנות רכבת בקרבתה ובנייה של תחנה שלישית בסביבתה נמצאת בשלבים מתקדמים.
  • העיר מוקפת מכמה ממתחמי התעשייה המובילים במשק הישראלי במרחק 10 דקות נסיעה.
  • המבואות הירוקות שבה, מוסדות החינוך המעולים ואווירת הכפר הופכים אותה למקום אידיאלי לגדל בו ילדים.

הזדמנות פז להשקיע בעתידך

חברת קליימקס נדל”ן מובילה כמה ממיזמי הנדל”ן היוקרתיים והייחודיים בישראל. לאורך השנים ליווינו משקיעים רבים וסייענו להם לאתר עסקאות המותאמות ליכולותיהם והטומנות בחובן הזדמנות לתשואה אופטימלית. צוות מנצח ילווה אותך לאורך התהליך ויסייע לך לקבל את ההחלטות הנבונות ביותר בתהליך ההשקעה.

רוצה ללמוד עוד על הפרויקט שמושך משקיעים מכל הארץ? ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע עבור קרקע בהוד השרון – פרויקט הר 1202.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן