מבזקים

מדיניות נתניהו זורעת תחלואה גואה ומוות מחריד

894AED14-4EDE-4689-BBF8-266A3FE79A97

ביממה האחרונה נרשם שיא תמותה בישראל: יותר מ- 74 ישראלים נוספו לרשימת המוות הישראלית הכוללת כבר יותר מ-4,500 הרוגים ותחלואה גואה שזולגת בעיקר לילדים, לצעירים ולנשים הרות.

 

המצב העכשווי. כל כולו תוצאה של התנהלות רשלנית, מבולגנת, חסרת מעוף ובעיקר אינטרסנטית ומוטת פוליטיקה קטנה של אינטרסנט גדול בשם בנימין נתניהו.

 

הנורא מכל, שביבי ושר החינוך הכושל שלו גלנט כבר תיכננו לפתוח בשבוע הבא את בתי הספר. היה צורך בהבלטה תקשורתית מצד ידיעות אחרונות של נתונים המוכרים היטב גם לביבי גם לאדלשטיין וגם לגלנט בדבר תחלואה נוראה בקרב ילדים כדי לשים ברקס.

 

רק אידיוט מושלם או מעריץ אוויל של נתניהו ישלח את ילדיו למערכת החינוך במצב הנוכחי של תחלואה, הדבקה ומוות. רק דביל יילך לאירוע תרבות או לבית מלון אבל נתניהו רוצה חזרה לשיגרה בכל מחיר כי יש לו בחירות על הראש. 

 

עכשיו ברור שפתיחה כזו תהיה אסון. יכול להיות שנתניהו יתחיל להבין לאן הוביל אותנו. הנחת היסוד שלו היתה שהשגת החיסונים והפצתם המהירה תהווה פתרון לבעיה. התברר שההפך הוא הנכון. מחדלי ביבי וצרת התחבורה מירי רקב הם שהביאו לזליגה מהירה של המוטציות המדביקות והמסוכנות ביותר. הוסיפו לכך את הפחדנות המבישה של ביבי כלפי החרדים וקיבלתם – אסון גדול.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן