מבזקים

גנץ הכניע את נתניהו: הסגר יפקע בשישי בבוקר

376FA959-AF58-4EC8-89D8-05A3DEECAAD9

תהיו אופטימיים. אוטוטו הסיוט הזה ייגמר. נתניהו משתמש בכם לצרכיו אבל לכם נגמרה הסבלנות ובצדק. אתם רואים איך חלק מהאוכלוסיה חיה לה כרגיל ורק אתכם הוא מסמרטט. הסיוט הזה ייגמר ביום שישי בשבע בבוקר. בני גנץ נלחם כאריה שזה לא יימשך אל תוך השבוע הבא. אמנם נתניהו יכנס את הממשלה שוב ביום רביעי לניסיון נוסף למנוע את המשך משפטו ב-8 בפברואר אבל יש לקוות שבני יילחם שוב במזימה.

 

הלילה בני גנץ מנע מנתניהו להאריך את הסגר באופן שימנע את המשך משפטו הפלילי ב-8 בפברואר. בתום דיון סוער החליטה הממשלה כי הסגר לא סגר, הבלוף הפוגעני שהזיק רק לחילונים, העירונים, העצמאים, שכבת הביניים, הצעירים ובקיצור הפראיירים יסתיים ביום שישי בבוקר. הללויה.

.
עכשיו נמתין לטריק המלוכלך הבא של הנאשם בשוחד, במרמה ובהפרת אמונים.

אשר לסגר השלישי, לא רק שלא הועיל אלא שהזיק לכוווולם חוץ מאשר לנתניהו. טוב שיש לכם את בני גנץ שנלחם עבורכם שלא תצאו פראיירים ניצחיים של הבלפוריסט.

.

ובעלי העסקים הפגינו אתמול ואמרו: ״ביבי שבר שיא עולמי – יותר מ־180 יום המסחר סגור. בזמן שהפוליטיקאים עסוקים בבחירות, בעלי העסקים קורסים. לעסקים רבים נגמר החמצן הכספי. אם המסחר וההסעדה לא ייפתחו מיום חמישי, אולי כבר לא יהיה מה להציל”, כך התריע אתמול פורום המסחר בישראל, שיצא בקמפיין נגד הארכת הסגר ובדרישה לפתוח את המסחר ביום חמישי השבוע.

.

הפורום כולל את ענפי המסחר, שווקים, מסעדות ורשתות, מרכזי הקניות והקניונים.

תומר מור, אמר בעקבות החלטת הממשלה להאריך את הסגר: “לקראת סיומו של הסגר השלישי, אנחנו עומדים על יותר מ־4,000 מסעדות שכבר נסגרו ועוד אלפי מסעדות שנמצאות על סף סגירה. יש לפתוח באופן מיידי את הטייק אוויי ולקבוע יעד לפתיחת המסעדות בהתאם לתו הסגול”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן